Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kéne aggódnom ha az insta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne aggódnom ha az insta bio-jából törölt engem? Több lent!

Figyelt kérdés

Szóval már másfél hónapja együtt vagyok egy aranyos lánnyal, ki is raktuk insta bio-ba a dátumot amikor összejöttünk meg azt akivel. És most az egyik nap nézem és már nem vagyok ott se én se a dátum, holott az én oldalamon kint van.

Nagyon félek, hogy valaki mással jöhetett össze, azóta beszéltünk is, nem hoztam fel a témát mert nagyon féltem.

Milyen okból vehette le ha nem azért mert összejött vki mással?

Esegleg még arra tudnék tippelni, hogy most van alakulója, és ezért vett le engem meg a dátumot, hogy ne is sejtsen semmit a srác.

Kérlek segítsetek!!!

Sűrgős lenne!


A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2022. okt. 6. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
#8 Magyarul húzod az időt... Én most cselekednék a helyedben.
2022. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nincs már kint a neved a biojában, és akkor rögtön azt feltételezed, hogy biztos mással összejött? Hát bizalom aztán van itt.


Amúgy meg bármi oka lehet rá. Lehet csak szimplán rájött, hogy mégsem akarja annyira kiteregetni a privát dolgait az interneten. Nem kell rögtön rosszra gondolni. Az okot csak ő tudja, kérdezd meg.

2022. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
20%
az eszem megáll és elindul visszafelé
2022. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ennyi. Egy dátum kitöltése azt jelenti hogy megcsalt? Szép. De hogy jöttél össze vele ha még ezt sem mered megkérdezni. Ha ennyit nem mersz megkérdezni akkor mindig amikkor kérdezzel tőle bármit azonnal remegsz? Nem értem.
2022. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Megkérdezted?
2022. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, és csak véletlen törölte, semmi rossz indulat vagy oo nincs mögötte!

És megegyszer köszönöm a bíztató szavakat!!!

2022. okt. 7. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!