Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel írhatok rá fél év után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel írhatok rá fél év után?

Figyelt kérdés

Régebben ismerkedés fázisban volt egy baklovesem ami miatt leírta hogy nem szeretné folytatni, de nekem mostanában sokat jár rajta az eszem hogy mi lenne ha. Újra megpróbálni hátha kapok egy esélyt

18f



2022. máj. 5. 07:39
 1/10 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Erről lenne itt szó csak piszkálja a fantaziam mostanában

2022. máj. 5. 07:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ő tud választ adni, mert teljesen ember függő. Leírta nem akarja folytatni, de ha úgy nyugodtabb leszel, írj rá ezzel, hogy sokat jár rajta az eszed és hátha kaphatsz még egy esélyt. Lehet azt mondja nem, legalább akkor tovabbléphetsz. Bár nem tudjuk milyen súlyos az a baklövés, és újra ne tennéd meg. Lehet csak unatkozol ezért visszatáncolnál egy régihez,ha erről van szó inkább ne tedd.
2022. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá írsz szerintem az a legjobb ezek után ha őszintén elmondid, hogy mi a célod.
2022. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A bakloves egy részeg csók volt egy ismeretlennel szórakozóhelyen, a célom közel kerülni hozzá tartós kapcsolatot kialakítani.

Többször nem tenném meg.

Még akkor kitöröltem az ismerőseim közül hogy könnyebben továbblépjek rajta de múlt héten bekövettem újból és vissza követett, majd be is likeolta egy képem ez indította el a fantáziám hogy lehet még valami belőle

2022. máj. 5. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezek alapján érdeklődik. Szerintem kérj elnézést a múltért, aztán mehet minden tovább.:)
2022. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom milyen szöveggel írjak rá
2022. máj. 5. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
#6 Azért ennyire nem bonyolult feladat ez. Picit legyél kreatív.:)
2022. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kreatív vagyok de ezt nem tudom hogy kéne megközelíteni, úgy hogy ne ijesszem el, valaki segítene megfogalmazni?
2022. máj. 5. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell rögtön ajtóstul rontani a házra.

Csak érdeklődj, hogy van, nincs e kedve találkozni. Esetleg elejtheted, hogy régebben is milyen szimpatikus volt neked, és nagyon sajnálod a baklövésed, stb.

2022. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Másik városban lakik, kocsival mennék ezért 1-2 hetet minimum chatelnenk mielőtt randi lehetne ha jól is megy minden, nem tudom merjem e felhozni a bakloves témát mert ő se említette hogy ez miatt hagyjuk egymást de nagyon valószínűnek tartom
2022. máj. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!