Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A tini srácok éretlenek, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini srácok éretlenek, vagy tapasztalatlanok?

Figyelt kérdés

Jártam már két tini fiúval is, egyik sem volt hosszú életű. Mindkettőnek én voltam az első. Mindkettő egy hét után ágyba akart bújni, ennyire szerelmesek voltak. De nem ez a fő baj. Hanem pl udvarlásnál is éretlenek, bókolni, személyesen randira hívni nem tudnak, csak írogatni, sokszor több lánynak, párkapcsolatban is sokszor nem akarnak velem lenni, inkább haveroznak, élik az életüket, akkor foglalkoznak velem, amikor kedvük van. Ezt éretlenségnek, vagy tapasztalatlanságnak tudhatom be? Lehet, hogy nem bunkók, csak nem értik még a nőket? Idővel megenyhültek volna? Ha soha, senkivel nem tudtak erről beszélni, ha senki sem segítette őket, akkor is el lehet várni, hogy profin viselkedjenek? Ha pl valaki leül sakkozni, hogy nem ismeri a szabályokat, de lelkes, és elverik, attól még nem biztos hülye, vagy rossz feje van a játékhoz.

14/l voltam az első kapcsolatkor

Most 16/l

A párjaim velem egyidősek voltak



2022. okt. 29. 12:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Ebben semmi meglepő nincs. Még kib@szott éretlenek.
2022. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Te is ritka buta egy teremtmény vagy.


"Mindkettő egy hét után ágyba akart bújni, ennyire szerelmesek voltak."


Persze, ennyire szerelmesek. Nem is kanos tinik, akik már a faodúba is bedugnák, csak ne legyen benne darázsfészek, nem. Csakis szerelembű. És csakis beléd lehet ennyire szerelmesnek lenni, másba nem, ezt is szögezzük le.


"Idővel megenyhültek volna?"


Hogy tessék?

2022. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Persze van ilyen hogy az enyhülés politikája.
2022. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2

"idővel megenyhültek volna?"

Azt akartam mondani, hogy idővel lenyugodtak volna, többet foglalkoztak volna velem, csak rossz szót használtam, sajnálom. Írás közben fel sem tűnt.

Igen, szerelmesek voltak, és igen, tudom, hogy mire akarsz kilyukadni, de nem, nem hiszek neked. A kapcsolatunk nem emiatt lett olyan, amilyen

2022. okt. 29. 13:55
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
keress valamivel idősebb srácot, aki már tudja, hogy hogy kell egy lánnyal bánni
2022. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Uccso az lenne a legjobb ha nem keresne senkit, mert ő maga éretlen egy kapcsolatra.

Eszem megall....

"Jártam már két tini fiúval is, egyik sem volt hosszú életű. Mindkettőnek én voltam az első. Mindkettő egy hét után ágyba akart bújni, ennyire szerelmesek voltak. De nem ez a fő baj. Hanem pl udvarlásnál is éretlenek, bókolni, személyesen randira hívni nem tudnak, csak írogatni, sokszor több lánynak, párkapcsolatban is sokszor nem akarnak velem lenni, inkább haveroznak, élik az életüket, akkor foglalkoznak velem, amikor kedvük van. Ezt éretlenségnek, vagy tapasztalatlanságnak tudhatom be? Lehet, hogy nem bunkók, csak nem értik még a nőket?" -

Tényleg, csak beléd szerelmesek? :D


Nem drága kérdező csak látták rajtad, hogy naiv vagy és könnyen gerincre vaghatnak sajna, mondhatni rajtad gyakoroltak, vagy kihasznaltak és tovább léptek.

16 évesen persze ismerkedhetsz, de könyörgöm ne add oda magad azonnal!

2022. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy odaadtam magam?
2022. okt. 29. 16:49
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Most már hiába írod. XD


Nem, viccelek. Bocsi akkor, de úgy tűnt, amit bemasoltam nekem arra utalt, bocs megegyszer, lehet dirty minded vagyok.


Am mindegy, hogy kifekszel-e vagy se a tortenteken úgyse változtat, elvégre csak arra utaztak. Valljuk be nem létezik olyan hogy vki egy hét után szerelmes (k@nos a javából inkább).

Figyelj oda, mert a kérdésedre a válasz ja, a legtöbb fiú ebben a korban éretlen, bunkó és csak arra vágyik.

(Persze akadnak kivételek, de az biztosan nem azzal jön hogy 'jaj, de szerelmes vagyok beléd' 1 hét után. :D).

2022. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

És megbeszéted ezt velük értelmesen, vagy egyszer csak jöttél azzal, hogy szakítotok mert nem érzed jól magad? Mert ha nem mondod mi a rossz honnan tudhatnák?

Ez inkább tapasztalatlanság.

2022. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9

Megbeszéltem velük. Nehezményeztem, hogy nem kapok elég időt, figyelmet, és törődést, mire megkaptam, hogy had élvezzék az életet

2022. okt. 29. 17:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!