Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez még elfogadható/normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még elfogadható/normális?

Figyelt kérdés

A barátommal még csak 2 hete vagyunk együtt, de mióta ,,hivatalosan'' is kapcsolatban vagyunk és nem csak ismerkedő fázisban, úgy érzem kevesebbet keres, ma például egész nap nem keresett engem, tegnap is csak este 11kor. Párok, nálatok szokott lenni ilyen? Eddig egy barátom volt, de vele sosem fordult ilyen a kapcsolatunk során hogy egész nap ne keressük egymást, ne beszéljünk, főleg így a legelején eléggé tanácstalan vagyok.. A beszélgetések is eléggé száraznak. Amúgy élőben mondhatni minden oké.

20/L 20/F



2022. nov. 2. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatom meg, hogy ez normális vagy sem, mert kapcsolat függő.

Három éve vagyunk együtt, minden nap, végig beszélünk (amikor éppen nem vagyunk együtt itthon).

Beszélj vele mindenképpen. :)


20/N

2022. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tapasztalataim azt mondják ez nem jó. Pedsze lehet csak elfoglalt, vagy ő csak ilyen, ezért meg nem érdemes parázni. De ezt neked nem kell elfogadni ha nem esik jól.

Az a legtisztább ha beszélsz vele szerintem is. Mert lehet, hogy túl friss ez ahhoz hogy úgy érezze írnia kell, de ha ezt így megszokja akkor mindenki boldog lesz később csak éppen te nem. Meg hát ha 2 hete vagytok együtt tényleg ne legyen már ennyire érdektelen. Ha most nem teper kicsit később ugyan nem fog. Persze te ismered.

2022. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
nem
2022. nov. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az a nem normális ha folyamatosan beszéltek. Napomta azért én is felhívom a páromat, meg ha van valami témánk akkor eldumálunk egész nap is, de hogy ez legyen az elvárt az szerintem nagyon para.


Az már bajosabb, hogyha eddig folyamatosan keresett és mostmár nem. Ez szerintem azt jelenti hogy megnyugodott, hogy megszerzett téged és akkor már nem kell annyira teperni. Ezen is lehet változtatni, csak beszéld meg bele hogy ez így neked nem oké.

2022. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet csak addig tette oda magát igazán, ameddig merszerzett, de most picit elkényelmesesett, mivel már megvagy neki.
2022. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a típus, aki élőben szeret beszélgetni meg mást is, és az üzengetés unalmas neki.
2022. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy gondolom, hogy nem normális. Persze az az elvárás sem, hogy napi 24 órában mindig elérhetőnek kell lennie. De én is mindig azt látom, hogy ha a másik ilyen sok időt kibír, hogy ne beszéljen veled, akkor nem akar túl komolyan belefolyni érzelmileg a dologba. Tetszik neki a gondolat, hogy barátnője van, de tenni érte már nagy erőfeszítés. Éretlen még egy normális kapcsolathoz, ahol igenis energiát és időt kell szánni a másikra. A száraz beszélgetések is azt mutatják, hogy nem akar annyira mélyen belefolyni ebbe a kapcsolatba.
2022. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Egy újabb 20 éves kérdező, aki tininek érzi magát...
2022. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Itt értelmesebb válaszokat adnak, mint a kiégett felnőtt incelek, a szexpartner ketesők és 40 éves szüzek a felnőtt kapcsolatoknál.
2022. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!