Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás közeli helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás közeli helyzetben vagyunk a barátnőmmel, valaki meghallgatna?

Figyelt kérdés
Elég rossz most a lelki állapotom, nagyon szeretném kibeszélni ezeket a történteket valakinek, de senkivel nem tudok teljesen felszabadulva beszélni erről. Valaki meghallgatna? Ugy érzem nagyon rossz felé megy a szociális életem. 18 éves átlagos fiú vagyok. Lányok és fiúk tanácsait egyaránt meghallgatnám. Annak örülnék legjobban ha valakivel mondjuk messengeren tudnék beszélgetni hosszasabban ,akár több ideig is. Irjon aki nyitott ilyenre és meghallgatna szivesen.

2022. nov. 25. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Valaki írjon neki, aki nem én vagyok :D
2022. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Írd ki ide.
2022. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hosszabb és összetettebb ennél a dolog
2022. nov. 25. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Kezd el írni...
2022. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Írj privátba aztán bejelöllek. 18L
2022. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 De ez egy anonim oldal és sokkal több tanácsot kapsz, mintha egyesével írogatnak neked messengeren.
2022. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nem mesélek el minden apró részletet akkor ez nehéz így. Annyi a lényeg hogy lassan 1 éve vagyunk együtt, az utóbbi időben sok vita volt, féltékenység, furcsa dolgokat csinált a barátnőm, mintha direkt akart volna provokálni sok mindennel. Most úgy állunk hogy szakítani akar velem mert nem tudja mit érez, mindez úgy hogy 1 hete még egy annyira jó közös esténk volt ami talán nem is lehetett volna tökéletesebb. De igazából nem most kezdődött ez. Nagyon keményfejű ,nem szereti elismerni ha másnak van igaza. Tele voltunk tervekkel a jövőben, most pedig alig akar irni nekem. Azt mondja nem akar találkozni sem mert unalmas neki(pedig nagyon nem szokott unalmas lenni). Össze vagyok törve. Most ment szét a baráti társaságom is, nem maradt olyan aki közel áll hozzám. A barátnőm jelen pillanatban 1 szavakkal válaszol nekem, nem tudom hogy írjak e egyáltalán neki tovább, van e értelme. Mindenre az a válasza hogy "nem tudom". Nem tudom hogy ez most egy ilyen gyenge pont vagy a legvége a kapcsolatunknak. Hagyjam rá és ne irkáljak neki? Az a baj hogy olyan megérzésem van hogy nem fog keresni, de nem tudom. Nem tudom mit csináljak
2022. nov. 26. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

A nem tudom a nőknél nem azt jelenti hogy ne tudná a választ, hanem hogy már belefáradt neked is állandó elmagyarázni újra és újra. Amúgy menthető lenne még a dolog. Csak hát ha nem tudod hogyan, úgy nehéz. Emelned kell a kisugárzásodon, hogy bevonz újra a közeledbe. A mit kell csinálnod hogy ez megtörténjenen gondolkozz. A probléma nem a barátnőddel van. Ő úgy viselkedik mint szinte bármely más nő is tenné, ha nem számíthat a férfire az oldalán. Ő van melletted. De ha ezt nem lehet, akkor nem a végtelenségig. Ő meg már “nem tudom”.


29/F

2022. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Egy éve?

Az még csak "próbaidő" haver!

Sürgősen ereszd el a csaj nyakát, mert lassan megfullad tőled!

A te korodban a lányoknak még szükségük van barátnőre, női társaságra, fontos azok véleménye számukra, és a szüleikre is több figyelmet szentelnek mint a fiúk normál esetben!


Neked muszáj megérteni, hogy 18 éves fiúként nem a mindenség vagy az atyaúristen vagy számára hanem csak egy fiú akit szeret!


Szóval hagyd magad szeretni olyan módon amilyen módon a lány szeretni tud téged!

Fogadd el, hogy egy csírázó diófáról nem lehet egyből szüretelni!

"Nagyon keményfejű ,nem szereti elismerni ha másnak van igaza."

Egy lány sem szereti, még sokszor a saját apjának sem nemhogy neked 18 évesen! Ne próbáld ezt áttörni, hanem inkább utólag legyen igazad, és arra is csak finoman hívd fel a figyelmét!

Sokkal többre fogsz menni, ha megfontolt, és türelmes vagy!


Hagyd egy kicsit irányítani!

2022. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Előző vagyok haver, ha rendbe akarod ezt hozni, akkor bazinagy csokor virág és csoki előmikulásra, és őszinte bocsánatkérés akár bekönnyezve is (kis zölpaprika a körmod alá tuti recept erre, ha esetleg nem jönne spontán).


Aztán menj és iratkozz be küzdősportra, ne az asszonyt gyilkold idegileg :D


Pl: Sima box, vagy Thai box megfelelő lesz neked.

Remélem kifogsz női edző partnert is!

2022. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!