Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 srác közül kellene választan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 srác közül kellene választanom. A döntés az enyém, de véleményeket szeretnék meghallgatni. (? )

Figyelt kérdés
Volt egy fiú(x)akivel 5 hónapot jártunk együtt.szakitottam vele, ami elég nehezen ment mert a srác nagyon szerelmes volt.Eleinte enis nagyon szerettem de ez részemről elmúlt.Ezt követően barátok maradtunk. Aztán össze jöttem egy másik fiúval(y).x-nek ez nagyon rosszul esett. Többször is összetűzésbe került a 2 srác egymassal.telt az idö,már több mint 1éve együtt jartunk y-nal, de x-et sem hagytam magára.Sőt vissza vágytam hozzá.ő állitotta hogy már semmi esélyem hisz 6 fele törtem a szívét annak idején. Y-nal viszont már nem mentek olyan jól a dolgok.Hibát hibára halmozott.Egy napon x bajba került. Szerelmet vallott nekem és aztmondta mindvégig szeretett.Újra talalkoztunk ahol rengeteget beszélgettünk és csókok is csattantak el.Mindeközben azt éreztem,hogy annak ellenére amennyire vártam ezt a pillanatot nem nagyon hatott meg.Sőt bajban érzem magam hisz választanom kell.y-ont sok hibája ellenére szeretem.x-ről viszont mind idáig álmodoztam és átvágni sem szerettem volna mégegyszer. Hiszen ahogy ő szeret az példa értékű.persze y-on is szeret de az kicsit másabb.választanom kell, mindkettővel nem lehetek.úgy szeretnék választani hogy az a döntés hosszú távon is megállja a helyét.
2016. márc. 14. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azt válaszd, aki mellett igazán önmagad lehetsz. Úgy írtad, hogy y- nal több, mint 1 évig jártatok, míg x- nél már 5 hónap elteltével elmúlt a varázs. Ennek oka van.....
2016. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Választ azt, amelyiket SZERETED!

... bár ahogy nézem, az nem a te stílusod...

2016. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt a két fiút és az összes többit is. Ne tört össze a fiúk szívét csak mert te akarsz magad mellé valakit
2016. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az összes fiút haggyam? Ez kicsit vicces.azért ennyire nem látsz bele a helyzetbe ugygondolom.
2016. márc. 14. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3.kal..
2016. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Stark2000 ***** válasza:
Pedig én is ezt gondolom. Nem úgy tűnik, hogy hosszútávon bármelyikükkel is együtt tudnál lenni úgy, hogy oda-vissza vagy értük. Persze ez érthető, mert egy idő után csökkennek az érzelmek, de az amit leírtál.. Én a helyedben új után nézegetnék, vagy szünetet kérnék mind a két srác részéről. Egy idő után úgyis kiderül, ki hiányzik jobban.
2016. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok lehet kicsit erősen fogalmaztam, de szerinted ennek van értelme, hogy van az egyik fiú aki szeret azzal szakítasz és összejössz a másikkal aki ugyan úgy szeret és te megcsalod őt az elsővel és most mind a két szerencsétlennek csak húzod az agyát. Miből gondolod, hogy a következő vagy az az utáni sráccal ez nem így lenne? Vagy, hogy ha az egyiket válaszod akkor nem fogsz a másik miatt ugyan itt tartani?
2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy dobj fel egy érmét hagyd hogy a szerencse döntsön (de mind tudjuk hogy az alapjan nem ogsz dönteni mert egyknek ugyis jobban szurkolsz mint a masiknak ezert ugyis azt valasztod) vagy hanyagold a fiukat nem neked valo nincs meg az érettséged és az eszed hozzá
2016. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 avanti ragazzi ***** válasza:
100%
Válaszd w-t, ha elmúlik részedről akkor jöjj össze f-el közben ne hagyd magára x-et,y-t,w-t se.Hátha bajba kerülnek és újra találkozhattok csak vigyázz nehogy meghasson. Ha f-elmúlt akkor válaszd p-t de ne hanyagold el x-et y-t w-t f-et mert ha p hibázik vagy esetleg elmúlik egyre többen kerülhetnek bajba... -.-
2016. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.helyett irom le érthetöen :)

Dobj fel egy érmét és akinek szurkolsz azt válaszd :)

De egyébként ha x addig is szeretett mig latta hogy mással voltál akkor lehet ő lesz az igazi....

2016. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!