Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők! (mások véleményét is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! (mások véleményét is meghallgatom ) Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok egy 21évvel idősebb pasival lenne együtt akinek van 1 gyereke?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem a pasit és hát mondhatom, hogy szerelem volt első látásra, mert mióta megláttam azóta szerelmes vagyok belé és nem tudom sehogysem elfelejteni pedig mindig próbálkoztam, mert tudtam, hogy nem egészen normális dolog.

Megtudta a pasi, hogy mennyire szerelmes vagyok belé és elkezdett másképp viselkedni, eleinte csak átkarolt a vállamon mintha úgy beszélgetne velem aztán már a hátamat,derekamat aztán már rendesen átölelt. Velem mindig is máshogy viselkedett, mint másokkal. Csak lefeküdni szeretne velem vagy tényleg érezhet ő is valamit?

Bocsánat a regényért, de így lehet könnyebb válaszolni :D



2016. jún. 22. 03:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És amúgy is mindig az idősebb pasik jöttek be, a sokkal idősebbek. Lehet apakomplexus nem tudom
2016. jún. 22. 04:02
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Szülőként kiakadnék és szerintem csak szexre kellesz... Privibe besz ha akarsz 16/f
2016. jún. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
A pasit lecsukhatják ezért, plusz szerintem ritka beteg dolog 36 évesen egy 15 éves kislányt hajtani. Az ő és a saját érdekedben is hagyd az egészet. Egészségtelen, beteg dolog, az a pasi nem százas sajnos.
2016. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan miért csukhatnák le szerinted?


Még ha szexelnek is, az sem törvénybe ütközö, ha a lány elmúlt 14 éves, és beleegyezik, akkor semmi akadálya jogilag.


A kérdésre meg: nem túl valószínü, hogy komolyan gondolja a dolgot, valószínüleg tényleg csak szexre kellenél. A helyedben nem mennék bele a folytatásba, mert csak te jársz rosszul.

2016. jún. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Koszonom :) :/
2016. jún. 22. 07:10
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
21 ével idősebb, 36 éves a gyereke idősebb mint te?
2016. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne menj bele egy ilyen kapcsolatba.. Nálunk a családban volt egy hasonló, 15 éves csaj 17 évvel idősebb férfival.. Persze a szülők tiltották, de nem mentek vele sokra. 6 évig együtt voltak, a ,,férfi" kihasználta, teljesen szétcseszte a fiatalkorát, majd amikor ezt észrevette a lány, már mindegy volt, mert a legjobb évei elmentek egy semmirekellő alakra..

Mindezt mostmárcsakazértis lázadásból. Lehet azt mondani, hogy tényleg szereted, ő is ezt mondta, viszont szerintem egy ilyen férfi-szerűség sem normális, aki ennyi idősen, ebben az esetben még családapaként is, képes egy fiatal lánnyal összejönni, akinek még az apja is lehetne. Milyen ember az ilyen? A korabeli nőket miért nem érdekli? Szerintem gondolkodj ezen, ez az én véleményem. 16/l

2016. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
78%
Én pont így voltam,nagy volt a szerelem a részemről össze is költöztünk,aztán ahogy telt az idő rá jöttem hogy nagyon naiv voltam mert teljesen más volt mint az kébzeltem,ő csak kihasznált,teljen hülyének nézett,meg is csalt,nagyon nehezen tudtam elszakadni tőle,23 voltam mikor elköltöztem,a mostani eszemel messziről elkerülném.Azota férhez mentem egy korban hozzám illő férfihez és már van egy 4 hónapos kisfiunk.Szerintem kerüld el csak kihasználná hogy fiatal és naiv vagy....
2016. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A gyereke 3 éves

Köszönöm, hogy ezeket elmondtátok, elgondolkozom rajta

2016. jún. 22. 11:16
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
15 éves vagy a pasi 36 éves van egy 3 éves gyereke, nem ítéllek el te döntésed, de szerintem nem kéne, persze ismerek ojat hogy 20 ével idősebb a felesége de már bőven 40 felett ha nem 50 felett volt mikor megismerte
2016. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!