Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért osztok meg képet arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért osztok meg képet arra várva hogy megnézze és reagáljon rá az exem?

Figyelt kérdés
Először is ez 1 éves kapcsolat volt szakítottunk azóta eltelt idő és most más valakivel vagyok. Viszont még néha van hogy rá nézek az exem oldalára követem nézem a történetét. Magamról nem szeretek posztolni de ha mégis akkor várom hogy reagáljon rá hogy megnézze. De nem tudom meg mondani miért! Nem szeretem már, megbántott és kihasznált. Az új páromra szeretnék minden energiát áldozni! Neki szeretnék megfelelni. Mégis várom hogy megnézze hogy reagáljon vagy hogy írjon az exem. De őszintén nem szeretnék újra vele lenni! A mostani kapcsolatomra is rátette a nyomát ez a helyzet. Volt hogy reagált rá aztán változtunk pár baráti szót de semmi szexuális vagy félre érthető, csak képek családról, háziállatokról, hogy van a másik.. mért van ez?

2022. dec. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A) Nem vagy túl rajta

B) Féltékennyé akarod tenni. Amolyan "Nézd milyen boldog vagyok nélküled" dolog. Ami mondjuk elég gáz, de megesik. Nem hiszem, hogy minden esetben tudatos dolog.


Mesélhetsz be magadnak bármilyen "már nem érdekel, a mostani párom fontos csak" mesét, ha a szíved és az agyad is teljesen máshogy gondolja.

2022. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De szereted. Az, hogy bántott és kihasznált, csak az agyadra hatott, a szívedre nem. Ennélfogva az új kapcsolat eléggé ingatag.
2022. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szereted, sot imadod meg mindig. A szived lelked őt akarja, a logikád ellenkezik , ezert nem akarsz vele lenni.

Nekunk "hazudhatsz" nem tudatosan mondjuk ugy ,de

a ❤️ ednek nem tudsz hazudni kislány

2022. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert csak arra vársz, hogy füttyentsen és ugorhass.
2022. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem vagy okos.
2022. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

az első kapcsolatom után ugyanígy viselkedtem, bár engem exem lesett is folyamatosan, úgyhogy én tudtam hogy amit kiteszek fixen fogja látni hiába nem követjük egymást, ennek ellenére én sose lestem őt

ugye egyből lett kb párom mikor vele vége lett, de az 5 hónapig tartott csak, ahogy leszedtük a közös képeket egyből jött az üzi hogy hopp véget ért a nagy szerelem? (még mindig nem követett de ezek szerint állandóan lesett mert kb 1 órára rá azonnal írt) és ez így visszagoldolva k**vacink hogy előadta milyen egy kiállhatatlan szar vagyok örül ha megszabadul tőlem stb 😂😂 na mindegy ezt csak jól esett elmesélnem. szerintem ne lesegessétek egymást, lépj tovább, tiltsd le az exed, az a mult. Neked jol esne ha ezt csinálná a pasid hogy az exet nezegeti?

2022. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek!
2022. dec. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!