Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van pasija de "alkalminak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasija de "alkalminak akar engem" most erre mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgettem ezzel a lánnyal már, azt hittem komoly kapcsolat is lehet belőle, hát rosszul hittem, de nem is lett volna baj mert igazából alapból is csak alkalmiként menne a dolog, mivel elég messze lakik, 3 óra kocsival...egyszer találkoztunk, ott egy sima randi volt, semmi extra.


Aztán kb 1 hónap eltelt (közben is beszélgettünk) úgy mindenról, de aztán ma elég primitiven kért a farkamról képet (nemet mondtam) de elküldtem neki...meg meztelen képeket kért...azt is küldtem, de tényleg csak unalomból.


Na és ezután irta ezt "nagyon szép farkad van jó vastag" erre én csak nevettem meg azért megköszöntem. De a lényeg ezután jött "mit szólnál ha csak néha futnánk össze 1-1 kalandra..persze randizhatunk is, de őszintén szólva csak szexuálisan vonzódok hozzád"


Na erre nem tudtam semmit mondani még...mert közben meg megláttam hogy van egy srác akivel szerintem együtt van, mert a képe alá oda irta hogy "szerelmem" meg stb...


Na a kérdés az hogy ennek igy van e értelme? fizessem a drága benzint+randizgatunk ilyesmi stb egy dugásért és még közben van is valakije?


Az a baj hogy nekem is tetszik ez a lány, de pl itt a közelben is találok olyant aki ilyen kalandra vágyik, de közben meg már csomót beszélgettünk...és amúgy elég normális csajnak tunt végig...inkább hagyjam? ilyen 50-50 érzéseim vannak.


Bocs hogy nem irtam hosszú i-ket valamiért megvan b..odva billentyúzetem igy sok a hiba. 18 l 20f


2022. dec. 2. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kösz, de szó sem lehet róla."


Én legalábbis ezt mondanám. Hogy te mit mondj, azt neked kell tudni.

2022. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Erkölcsi kérdés az egész. Neked mennyire számít a becsuleted?
2022. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy úgy fekszik alád, hogy közben más alá is egy időszakban. Ez azért undi, legalábbis nekem tuti.

Én nem vállalnám be.

Na meg a többi része, hogy fizetni kell, még az időből is elmegy 6 óra. Ennyi erővel, ahogy írtad közelebbit is tudsz.

2022. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Érthető ha egy kis szorakozasra vágysz, de azt ne más kapcsolatának a rovására tedd.
2022. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A becsületem annyira már nem számit...a pénz és a barátja zavar inkább :D mert úgy akartam hogy elhozom ide hozzám, de ez fuccsba ment részemről.


Még akár hármasba is bevállalnám (úgy nem zavarna) hogy van még pasija is, tudom furcsán hangzik...de igy...


De szerintem az is baj hogy régóta egyedül vagyok, azért gondolkodok az ilyen teljesen hülyeségeken.

2022. dec. 2. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "nem".
2022. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemet mondtam végül.
2022. dec. 2. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Úgy bírom mikor mondják, hogy ne tedd tönkre a kapcsolatot xd

Ha nem te dugod meg akkor majd más fogja, a kapcsolat onnantól bukó hogy rıbanc a csaj.

2022. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nehogy belemenny.ez aztán már hűség és becsület
2022. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!