Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi történt vele, szakítani akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele, szakítani akar?

Figyelt kérdés
Egy hete volt a 16. születésnapom és a barátommal elmentünk színházba, gondoltam ketten megyünk mert hát mégis a szülinapom meg én nem is tudtam másik tagról. Aztán megérkeztünk a színházba és a barátom egyik barátja már várt minket. Nem nagyon értettem a helyzetet mivel én egyátalán nem vagyok jóba vele és ezt a barátom is tudta. Ha ez így magába történt volna még elfogadom, de a darab felénél kb. a barátom és a haverja felálltak és azt mondták mindjárt visszajönnek. Aha, nekem kellett a színdarab végén kimenni hozzájuk hogy mehetünk, erre a barátom olyan flegmán válaszolt hogy azt hittem ott helyben akar szakítani. Aztán hazadobott és azt mondta kirakja még a barátját és elmegyünk kajálni...hát ez a projekt kicsit elhúzódott mivel este 9kot írt rám hogy "bocs nem néztem az időt". Nem értem mi lett vele, azóta alig szól hozzám és ha netán szóba elegyedünk akkor se szívesen válaszol. Ha szakítani akar megmondhatná és nem kellene kerülnie ennyire, és ilyen hirtelen hogy változhat meg valaki? Hozzátenném eddig egyátelán nem a bunkó stíus és a szűkszavúság jellemezte.

2022. nov. 29. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szakítanék a helyedben. Minek tűred el hogy semmibe vegyen?
2022. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a barátja befolyásolja rossz értelemben. Mindenképp beszélj vele, kérdezd meg, hogy miért ilyen veled, haragszik valamiért? Ha csak kerüli a választ, akkor szakíts. Nincs értelme olyannak időt tölteni, aki nem őszinte és nyitott feléd.
2022. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Dobd ki mert ő fog téged hamarosan.
2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, ha talán mi helyettünk tőle kérdeznéd?
2022. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hisztizik mert dühös rád.

Esetleg meg tudott rólad valamit, ami nem is igaz?

2022. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Már szakított veled. Ráadásul elképesztő bunkó módon.
2022. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt akarja, hogy te szakíts vele, mert ő gyáva ezt kimondani, ezért olyan dolgokat tesz, amivel kikényszeríti belőled a szakítást.
2022. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,#5 tudtommal én nem mondtam/tettem vele semmi rosszat. Már azóta beszéltem vele ezzel kapcsolatban és azt mondta hogy nem változott meg és teljesen szokásos módon viselkedik. Én is arra az elhatározásra jutottam hogy jobb lenne vele szakítani,köszönöm!
2022. nov. 30. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd meséld el mi lett. Drukkolunk.
2022. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy 16 évesen így írsz és nem vagy szűk látókörű :D

Találsz tőle jobbat :)

2022. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!