Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondjatok h nem csak en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok h nem csak en vagyok ennyire ragaszkodo,es erzekeny. Amikor a baratommal vagyok akar egy hetet. Nalunk alszik egyutt vagyunk stb. Aztan haza megy es legalabb 2-3 het mulva tud csak jonni..sajna mindig igy tud jonni mert en sulizok…(?)

Figyelt kérdés

Es olyan depresszioba esek mikor nincs velem. Nem erzem telljesnek magam es minden nap sirok…mert ugy faj…nagyon erzekeny lelku vagyok es nagyon ragaszkodo vagyok…nehezen tudok elengedni valakit marmint nem ugy ertem azoszerint elengedni…pl…nehezen birom ki h itt hagy es nekule kell lennem 2-3 hetet. Nagyon rossz kedvem van amig ujra nem latom. Nyugtatokat veszek be es csak aludni szeretnek mert az segit. Legalabb ha alszom nem erzem h faj..nem erzem a fajdalmat h nincs velem es h nem lehetunk egyutt…

17 eves vagyok…tudom egy 17 eves gaz ha igy viselkedik..de szerintem nem. En ilyen vagyok es tudom ezen valtoztatnom kell mert ez nem megoldas csak nehezen megy nagyon.

Ti nem igy viselkedtek?:((



2022. nov. 8. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te véletlen bipoláris? Exem pont ilyen volt. Amúgy szerintem nem gáz, exem pont a ragaszkodása miatt kedveltem meg :D
2022. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha nem viszed ezt túlzásba.
2022. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy nem a legegészségesebb és hasznosabb megoldás. A nyugtatókról le kéne szokni, mert ha 2-3 hétig folyamatosan szeded, kis szünettel függő lehetsz. Kicsit olyan mintha a világvégét élnéd meg ilyenkor, ami neked ezek szerint az hogy sose látod. Jó dolog ha ennyire szereted a párod, csak jóból is megárt a sok.


Ja és a depresszió közeli állapot se normális. Nélküle is tudnod kell élni, suliba menni, funkcionálni.


Én egyáltalán nem vagyok ilyen, sőt nehezemre esik az érzelmeimet kimutatni, róluk beszélni. Szeretni is talán 1 embert szerettem.

2022. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Én pont ilyen nőről álmodozom most.

Nekem te biztosan álmaim nője lennél.

Fantasztikusan jó érzés az, amikor az ember érzi, hogy valaki ennyire odáig van érte.

Eddig csak olyan nőm volt, akinek minden más fontosabb volt.

A munka, a kutya, a barátnő. Minden szarság fontosabb volt.

Borzasztó érzés.

2022. nov. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 évesen hogyan jutsz hozzá nyugtatókhoz? :) Nekem 45 évesen sem jutna eszembe nyugtatót bevenni, főleg, hogy csak szakorvos írhatja fel. :)
2022. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!