Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a legjobb barátom exével?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom már 15 éve, 5 éves korunk óta a legeslegjobb barátom, mindenben számíthatunk egymásra, rengeteg közös élményünk volt. Első osztálytól az érettségiig padtársak voltunk, ugyanarra az egyetemre mentünk és ugyanott dolgozunk egyetem mellett.

A helyzet az, hogy 7 hónapja szakított a barátnője vele, ami nagyon megviselte őt. Sose volt jó viszonyom a lánnyal, valahogy ellenszenvesek voltunk egymásnak. Aztán nem találkoztunk, miután kilépett a haverom életéből.

2 hónapja anyukámhoz jár magánórákra, így sokszor találkoztunk (heti három alkalommal). Sokat beszélgettünk és elkezdett kialakulni valami közöttünk. Egy ideje többször találkozunk, töltünk együtt időt.

A baj csak az, hogy nem tudom kit tegyek… Félek tőle, hogy elveszítem a legjobb barátomat, hogyha összejövök vele. Nem szeretnék fájdalmat okozni neki, ezért most szörnyen rosszul érzem magam, konkrétan nem tudom mit tegyek. Nem történt köztem és a lány között semmi, csak sok időt töltünk egymással, sokat beszélgetünk és többször is utaltunk rá, hogy többet is érzünk egymás iránt. De nem tudom, most mit tegyek. Mit javasoltok?



2022. dec. 7. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Számomra a párkapcsolat az első, utána jöhetnek a barátok.

Vagyis próbáljátok meg, ha ezt a barátod nem tolerálja, így járt.

Arra figyelj, hogy légy egyenes, őszinte vele. Ne mástól tudja meg.

2022. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Miert ne? Nem harmadiknak lepsz be….
2022. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy ilyen barátságot feladni, amikor még van 4 milliárd másik punci...jó nagy hülyeséget csinálsz.
2022. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Addig próbáld ezt visszafordítani, ameddig nem esel bele teljesen. Ennyire jó barátságot én nem kockáztatnék.
2022. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Mármint azon kívül is találkozgatsz a csajjal hogy hozzátok jár? Anyukád korrepetálta,rendben van..de ha annyira kerülni akartad volna,akkor nem lenne ez a helyzet.

Persze az érzéseinket nemtudjuk irányítani..szóval könnyű kívülről mondani. :D

2022. dec. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg és ennyi
2022. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg jó haverom biztos nem csinálnám. Gondold magad a helyébe. Plusz biztos nem feleséget keresel most gondolom.. vagy lehet de akkor is. Ezzel a verzióval többet veszíthetsz.

De ahogy a régi mesék mondják... ha a pasz feláll az ész megáll 🕳



Vagyis te érzed...

2022. dec. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5

Igen, vannak megbeszélt találkáink. Eleinte tényleg csak barátkozni akartam, mert rájöttem hogy jófej és jól kijöttünk miután jobban megismertem. De aztán elkezdtem többet érezni iránta és ő is irántam (ezt pont tegnap mondta el, így nyíltan). És ő se tudja, mi lenne a helyes, mit tegyünk..

2022. dec. 9. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok.

Itt az a baj hogy hiába mondanám hogy amerre húz a szíved, arra menj..mert egy friss érzelem eléggé eltudja sodorni az embert.

De ha régóta a legjobb barátod,gondolom sok mindent átvészeltetek együtt?!

Mondd el neki! Elképzelhető hogy hevesen reagál,de az is benne van a pakliban hogy azért érdekel ennyire a csaj mert titkon érzelmeket fűzöl hozzá..

Remélem érted mire gondolok. :D

2022. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, azóta történt egy pár dolog… 😅 Vagyis elmentünk bulizni pénteken, nagyon jól éreztük magunkat és elmentünk együtt szombaton is. Utána hazakísértem és történt ez-az köztünk. Ő nem érzi rosszul magát a történtek után de én nagyon is. Nem gondoltam, hogy ennyire fog fájni amit teszek. Mintha elárultam volna a barátomat (pedig ugye ők már nincsenek együtt de akkor is)…
2022. dec. 19. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!