Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőm és legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és legjobb barátom összejöttek kb.2 hónapja és azóta mindketten hanyagolnak. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam beszélni velük, hogy értem én, járnak meg minden de nagyon egyedül hagytak és azt hiszem kicsit többet is jelent nekem barátom, mint kéne.
2016. dec. 24. 22:07
 1/5 okosóra ***** válasza:
0%
Passz
2016. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy az, Harry??😂😂


Amúgy javaslom üljetek le hárman és próbáljátok megbeszélni.Csinálj programot mindkettőjükkel (külön-külön).

2016. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem tok normalis h hanyagolnak.. en is inkabb lennek egesz nap a szerelmemmel mint h a barnommel irkaljak pl. meg friss kapcsi vard ki a sorod.. de ne akard oket szetszakitani es ne zaklasd oke folyton.. mert hopp. voltak barataid nincsenek barataid..
2016. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
barátkozz te akkor velem. :)
2016. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is hagyd egy kicsit őket ,friss kapcsolat érthető hogy szeretnének kb csak egymással lenni. Addig te is barátkozz másokkal de egy minimális szinten azért tartsd velük is a kapcsolatot és pár honap elteltével elmondhatod a barátnődnek h neked még attol ugyan olyan fontos a barátságotok attol még h összejöttek és szerintem ne emlitsd neki h a pasija neked se közömbös és lehet h azaz idő amit nem velük töltesz hanem uj barátokkal jot fog tenni h elfelejtsd azt a pasit és hidd el ha már nem lesz ennyire friss a kapcsolatuk visszarázodnak a dolgok
2017. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!