Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátom le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom le akar velem feküdni de én még nem érzem magam rá késznek?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy szűz vagyok de ő ezt sem tudja még és én nem érzem magam késznek még arra hogy lefeküdjünk de nem akarok gyereknek tünni a szemében.

Én 17 éves vagy ő idősebb nálam 5 évvel.



2022. dec. 11. 19:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne feküdj le, ha szeret megérti és megvár, ha nem, akkor dobd ki, mert csak arra megy, hogy legyen kit töcskölni.

Amúgy miért mem közlöd vele, hogy ez lesz neked az első?

2022. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy gyereknek tart.
2022. dec. 11. 19:46
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki! Ha normális, akkor megérti, ha nem, akkor nem vesztesz semmit. Ha az fontosabb, hogy ő mit gondol majd rólad, minthogy te mit szeretnél, akkor csapdába estél, kiszolgáltatott leszel mellette. Erre rövid időn belül magadtól rájössz és vagy így éled mellette az életedet, vagy

jobb esetben szakítasz vele. A végeredmény mindenképpen az, hogy feleslegesen mentél bele olyanba, amibe nem akarsz.

2022. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Minek tartson, ha egyszer az is vagy?
2022. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is anno. Végül nem történt meg. De én nem is éreztem olyan nagy kémiát részemről. Pár évvel később már lett okyan akivel igen. Ha emiatt megsertodik, nem a te "embered".
2022. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Miért lennél attól gyerek, mert nem feküdtél le még senkivel?

De nem túl jó kapcsolat lesz ebből, ha félelemre meg a másik vágyaira épül az egész...

2022. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

2Mózes 20,14

"Ne paráználkodj!"

2022. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
95%

"Figyi Józsi, szeretném ha várnánk még a szexszel pár hetet. Örülnék ha ez nem lenne probléma, de ha mégis, akkor talán jobb lenne keresned egy olyan lányt, aki hajlandó lefeküdni veled amikor csak akarod"


Egyébként olyan felnőttként aki tapasztalt már párkapcsolatok terén, nekem az az alap hogy igazodom a partneremhez, ha neki valamiért nincs kedve lefeküdni velem. Hiszem is hogy ez az érett hozzáállás, nem pedig a hisztike, hogy huuu márpedig feküdjünk le most azonnal mert nem bírok a véremmel.

2022. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

"Mert félek hogy gyereknek tart."


Ne ez legyen az oka amiért belemész egy olyan dologba amire még nem állsz készen. Sőt, semmi oka ne legyen. Akkor szexelj vele, ha készen állsz rá és szeretnéd.

2022. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
94%
Ha szeret, akkor nem érdekli hogy szűz vagy vagy sem
2022. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!