Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátom le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom le akar velem feküdni de én még nem érzem magam rá késznek?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy szűz vagyok de ő ezt sem tudja még és én nem érzem magam késznek még arra hogy lefeküdjünk de nem akarok gyereknek tünni a szemében.

Én 17 éves vagy ő idősebb nálam 5 évvel.



2022. dec. 11. 19:41
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Ne legyél gyerek és állj ki magadért ha nem szeretnél valamit és rá akar beszélni!
2022. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!


Saját érdekedben írom, hogy NE FEKÜDJ LE VELE, ha te még nem akarod !!


Az első nagyon meghatározza az egész további szxuális életedet és hidd el, hogy ha szeret téged a palid, akkor megvár, ha meg nem, akkor örülni fogsz, hogy nem pazaroltad magad arra érdemtelenre!!


Büszkeségből, egóból, félelemből, meg hogy mit gondol más, soha ne add oda magad senkinek!!


Legyen már tartásod és önbecsülésed !


Épp elég kva van manapság, te ne legyél olyan, akit nem becsülnek meg!


És ha lefekszel vele akaratod ellenére és fájni fog és utána még el is hagy téged, mert már megvoltál neki, akkor hogy fogod magad érezni ?!


Ne legyél buta!


Várd meg az igazit, akit te is akarni fogsz és akivel nem lesz kényszer, sem teher számodra a szx!


Érdemes megvárni a jobbat és azt, amikor te akarod és nem más erőlteti rád!!

2022. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. dec. 11. 20:09
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Most miért pontoztátok le rosszkeresztény elvtársatokat?
2022. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
85%
Ha nem érzed magad "késznek", akkor nem vagy belé szerelmes igazán. Nem lefeküdni, de a kapcsolatot folytatni sincs értelme. Keress olyat, akit igazán szeretsz.
2022. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%

#15

Nagyon rossz felfogás az, hogy ha valaki nem akarja 17 éves korában szétkúratni minden likát, akkor azonnal fejezze be a kapcsolatot. Nem is kéne lefeküdnie bárkivel házasságig. Borzalmas, hogy a mai világban már semmit nem számít az erkölcs és az elvek.

2022. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
17%
Ha nem akar szexelni, akkor meg minek jár együtt akárkivel? Jó egy szárazbarátot tartani, hogy meglegyen a társasága? Az sem szentírás, hogy mindenkinek minél korábban párkapcsolatot kell kezdenie. Ha éretlen a szexre, és egyébként egyetértek, hogy 17 évesen még az, akkor a párkapcsolatra is. Ha tényleg szeretik egymást, akkor kb. 2 éven belül elmúlik a szerelem, és akkor akarnak először lefeküdni, már a rózsaszín köd nélkül? Akkor így kimarad egy nagy élmény az életükből.
2022. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki a véleményedet így, vagy hasonlóan, nyugodtan.
2022. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
73%
Simán egyszerűen mond el neki. Ha ezt nem lehet megbeszélni vele, akkor a kapcsolat amugy sem ér sokat. Esetleg kiegyezhettek, egy ruhában elkövetett pettinggel.
2022. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
28%

Én is azt írtam hogy ha nem állsz készen akkor ne tedd.


De a barátod helyében kíváncsi lennék mennyire vagy nyitott egyéb kielégítési módszerekre!?

2022. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!