Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátom le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom le akar velem feküdni de én még nem érzem magam rá késznek?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy szűz vagyok de ő ezt sem tudja még és én nem érzem magam késznek még arra hogy lefeküdjünk de nem akarok gyereknek tünni a szemében.

Én 17 éves vagy ő idősebb nálam 5 évvel.



2022. dec. 11. 19:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15%

Mondd meg neki hogy alkalmatlan vagy egy normalis kapcsolatra, eddig a hazudozasoddal raboltad ugyan az idejét, amiert elnezest kersz. Es felejtsd el a fiukat amig nem vagy kesz kilepni a dedóból.


Gyereknek tart, mert gyerek vagy. Nem a korod miatt, nalad joval fiatalabb lanyok is rendszeresen dugnak. Ezert nem is fogja megoldani ezt az idő. 25 eves szuz is lehetsz, csak ne szivasd azokat akik normalis kapcsolatra vágynak.

2022. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg ezt mondd neki: alkalmatlan vagyok az alkalmi dugásra és eddig azt hittem, hogy te nem csak dgni akarsz, de tévedtem, elbizonytalanodtam és nem szeretném, ha elrabolnád a szüzességemet, mivel én erre még nem állok készen és nem kívánom.


Nyugodtan tarts gyereknek, úgyis öreg vagy már hozzám és inkább keress magadnak egy hozzád illő, idősebb nőt, aki már nem szűz és akin keresztül ment a fél város.


Engem nem zavar, hogy hlye pcsák nálam fiatalabban is már rojtosra szét vannak krva és kiégnek 20 éves koruk előtt 1-2 besikerült pulyával vagy abortusszal a nyakukban maradva.


Én komolyabb lány vagyok és több az önbecsülésem, ráadásul van még időm megvárni az igazit, aki hajlandó rám is várni.


Számomra egy normális kapcsolat nem azt jelenti, hogy hamar dugunk, hanem azt, hogy megvan a közös összhang, a szeretet, a szerelem, a vágy, a kémia és a hajlandóság egymást boldoggá tenni úgy, hogy közben nem kényszerítjük a másikat olyasmire, amit ő nem akar.


Látom, hogy viszont neked sürgős, hát Isten veled!


Én még ráérek, szia! :)

2022. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Szívesen, és örülök, hogy tetszett a válaszom! :)


Hidd el, nem kell belemenned semmi olyasmibe, amibe te nem akarsz és ne hagyd, hogy bármelyik fszkalap bármire is rávegyen!


Ő csak ki akar használni téged, önző és ne törődj vele, bármit is vág majd a fejedhez, mert az csak a sértett egója lesz meg az igazi énje, aminek örülj, ha idejében megismered!


Ha igazán szeret téged, akkor megvár akármeddig is és nem fog semmit a fejedhez vágni!


Viszont ha te nem vonzódsz hozzá, akkor inkább szakíts vele, ne raboljátok egymás idejét és hidd el, jön majd olyan legény, akit te is akarni fogsz és örülni fog annak, hogy te még szűz leszel és tisztelni fog érte, mert manapság ez ritka kincs!!


Aki meg nem, azzal ne foglalkozz, mert nem ér egy fabatkát sem!


Fiatal vagy, ráérsz még csalódni és nem kell mindenáron kapcsolat csak azért, mert minden lánynak van, ne mások után menj, hanem a saját boldogságod után!!

2022. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 NTBS ***** válasza:
100%
Mondj határozott nemet.
2022. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
76%

Tapasztalatból mondom, hogy soha ne feküdj le senkivel úgy, hogy azt érzed muszáj. Egy idő után traumád lesz ezzel kapcsolatban, és lehetséges, hogy egy másik kapcsolatban már rosszul fogod magad emiatt érezni.

Beszélj vele erről, ha elfogadja akkor szeret, ha nem fogadja el akkor nem szeret és meg sem érdemelte volna.

2022. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!