Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan zajlik az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik az első csók?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kavarok, és ma találkoztam vele. A nap vége felé küldte a jeleket, hogy csókoljam meg, de nem tettem mert nem tudom, hogy hogyan is kéne kinéznie egy csóknak. Nem tudom, hogy mit hogyan kéne. Eddig megvan, hogy közel hajolunk egymáshoz és becsukjuk a szemünket. És utána hogyan tovább? Valaki ezt letudná írni részletesen?

2022. dec. 13. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Leírtuk itt, többször is.

Már jó régen.

Szerintem neked sincs letiltva a kereső.

2022. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
TV KRAFT Fórumot ajánlották? [link]
2022. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz róla videókat a youtubeon.
2022. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént-e azóta?:) Azért én leírom, hátha segíthetek még vele. Na szóval kb úgy kell elképzelni, hogy a megfelelő, nyugodt, romantikus pillanatban, például ültök a padon, beszélgettek, te átkarolod a vállát, aztán ha csönd alakul ki akkor átöleled, puszit dobsz az arcára és a puszikkal elkezdesz közelíteni a szájához. Szerintem jobb így lassacskán haladni a csók felé, mint a semmiből random. Elsőre szájon puszilod, majd az ajkait csókolgatod úgymond, a felső-alsó ajkait akár egyenként, az ajkaid közé veszed az ő ajkait és így játszadoztok,(ez sima csók) s ha vevő rá akkor àtdugod picit a nyelved. (Ne durván!) Érezni fogod ha ő is átdugja, és akkor egymás nyelveit simogatjàtok. Ez már a nyelves csók. Ha romantikus akarsz lenni, simogasd közben az arcát lágyan. Ne legyen túl sok nyálad, ne legyen szájszagod. Semmiképp se pánikolj be előtte mert azzal tényleg elbénázhatod, csak élvezd. :-) Ez az egyik legjobb dolog a világon.
2022. dec. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!