Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek túlzás azt kérni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás azt kérni a páromtól hogy miután 11 kocsmát tartalmazó kocsmatúra és egy buli után írjuk másnap reggel mikor felébredt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

nem

de szerintem túl nagy ügyet csinálsz ebből

2022. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem. Nem egy olyan nagy erőfeszítés írni egy "szia drágám, minden okés" üzenetet. Pláne ha ezzel megnyugtat téged. Én párom magától is ír, hogy ne aggódjak feleslegesen. Nem hiszem hogy a te párodnak ez ne menne, semmi sincs ebben. Szerintem ha valaki egy ilyen minimális dolgot nem képes megtenni a másikért ott valami nem okés.
2022. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Azerintem egy ilyen túra utan a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy irkáljon :D

Szegény srác az életéert küzd a másnappal te meg nyaggatod.

2022. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!