Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van tanár-diak kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tanár-diak kapcsolat storyd?(párkapcsolat)

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem ajánlom
2022. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Tanárként volt.
2022. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Magántanítványommal


45/F

2022. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Az első erotikus történeteimet tanárnőkről írtam. Megvannak a C64 lemezeken. :D Fasza, majd lehet felrakom valahova.
2022. dec. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de ajánlani én sem ajánlom.
2022. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sem volt, és én sem ajánlom
2022. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

#2 vagyok.

Akkor kicsit sztorizgassunk. :-)

Áltlaános iskolai tanárként kezdtem huszonévesen. Mielőtt bárkinek a zsebében kinyílna a bicska: nem, nem a tizenegykét éves lánykákra gerjedtem rá. Volt egy eléggé túlkoros tanuló, akit 16 évesen kezdtem tanítani. Soha nem kérdeztem rá, vagy nem kitakodtam, hogy 16 évesen miért csak 7. osztályos, de szerintem nem is lényeges. Durva casládi körülményei voltak, és egyébként nem volt buta. Tanév vége felé vettem észre, hogy mintha egy egyre erősebb kölcsönös szimpátia kezdene kialakulni köztünk. Órákon természetesen ennek semmi jelét nem adtuk, de elég sokszor kért meg, hogy segítsek a házi feladatában, illetve hogy szeretne gyakorolni. Aztán volt, amikor gyakorlás közben személyesebb kérdéseket is feltett. Nem kell durvább dolgokra gondolni, hibbikkal, zenékkel, filmekkel kapcsolatban kérdezgetett, illetve mesélte el, hogy ő miket szeret, és miket nem. Pár hónapra rá már gyakorlatilag azért járt hozzám, hogy korrepetálás címén beszélgessünk. Április környéke lehetett, amikor elmondta, hogy ő bizony szeret engem. Megegyeztünk, hogy év végéig jegeljük a témát. Én tudtam már december környékén, hogy elmegyek az iskolából, így pedig július elsejétől már nem lesz köztünk tanár-diák kapcsolat. El is jött a július, erre közli, hogy újra összejött az exével. Majd idővel mindennemű kapcsolatot megszakított velem.

Ennek már 10 éve, és egy véletlennek köszönhetően idén újra találkoztunk. Részemről kizárt volt, hogy bármi legyen köztünk barátságon kívül, ő viszont többször célzott rá, hogy szívesen lenne velem. Ezt elutasítottam, már csak azért is, mert elméletileg ő akkor kapcsolatban volt. Ezek után pedig olyan rágalmakat zúdított rám, hogy azt mondtam, inkább maradjunk ismeretlenek egymás számára.

Ennyi a történet. Hogy megbántam-e? Nem. Bánom-e, hogy nem alakult másként? Sokáig nagyon bántam, de most már nem.

2022. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Tanár vagyok, egyetemen és gimis tehetséggondozóban is.

A korosztállyal nincs bajom, sőt, fűszeres sztorik is vannak. És a diáklányok is tudnak nyomulgatni néha. De saját diák tabu, és sosem mentem bele hivatali függési viszonyban ilyesmibe.

2022. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
81%
Szerelmes voltam egy tanáromba és egyszer úgy alakult, hogy kavartunk. Sajnos többet nem akart.
2022. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Továbbképzés során halottam egyet, kettőt, de nem tudom mennyire lehet igaz.
2022. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!