Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy tini pár általában mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tini pár általában mennyi ismeretség után dönt úgy, hogy lefekszenek?

Figyelt kérdés
Ne kíméljetek semmilyen tapasztalattal sem!

2022. dec. 27. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
amikor álmosak. én pl 2 körül szoktam lefeküdni
2022. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idealis esetben ha mindketten keszen allnak ra lelkileg.
2022. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó. Ismerek olyat, aki a 2. randin lefeküdt a barátnőjével, meg olyat is, akik vártak egy évet.
2022. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Csakis esküvő után, a nászéjszakán!
2022. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
93%

Kérvényt kell beadni az illetékes hivatalhoz, melyet majd a kormány bírál el.

Amennyiben pozitív a döntés kaptok róla, egy hivatalos engedélyt pecséttel ellátva.

Ha negatív akkor 3 hónap után tudtok új kérelmet beadni.

2022. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen változó. Én pl az első barátnőmmel 1 hónap után feküdtem le, de addig is csak azért vártunk, mert előtte nem volt rá lehetőség (én aznap töltöttem a 16-ot, ő majdnem 18 volt). De a mostani barátnőmmel majdnem 5 hónapba, mivel ő még félt tőle.

Szóval teljesen egyénfüggő, többnyire a lányon múlik, de vannak eltérő esetek.

2022. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez mindenképpen a kettő személy gondolatain múlik.

Én 17 éves lány vagyok, nekem 1-2 hónap után petting, orál rendben lesz, hiszen ismerkedni kell a másik testével. De lefeküdni csak utána, 4-6 hónap. Bizalom kérdése és a többi

2022. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyén- és kapcsolatfüggő.
2022. dec. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig minden kapcsolatomban 1-2 hónap után volt az első együtt alvás, simogatás, petting. Először sosem volt behatolásos szex senkivel. Az mindig több együtt alvás után jött. Nálam eddig mindig ilyen fokozatos volt. Én így szeretem és úgy tapasztaltam, hogy a lányoknak is jó volt így.
2022. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!