Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első évfordulóra tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulóra tudtok ajándék ötleteket írni?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónap múlva leszünk egy évesek. Közös programra gondoltam. A jegy.hu-ról tudtok adni ötleteket??? köszi

2023. jan. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Hármat is egyszerre!

Ásót, kapát, nagyharangot.

2023. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
...de csak hangulatos közös kertápoláshoz. :D
2023. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Még szerencse hogy egy év alatt annyira megismerted hogy csak úgy hemzsegnek a kreatív ötletek a fejedben
2023. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jegy.hu-ról, de mondjuk elmehetnétek a Margitszigetre és rendelhetnek egy szerelem lakatot és azt kitehetnétek, S utána egy vacsora, séta. Kivilágítva gyönyörű a hely, de nappal és éjszaka is szerintem gyönyörű. Vagy esetleg első találkozás felelevenítése.

Nem program de ajánlom, ha a párod vevő rá: [link]

Illetve 100 közös élmény plakátot. Rengeteg randi ötlet van benne. Érdemes szerintem azt kihasználni. Párommal mi nagyon szeretjük, mindig van amit együtt csinálunk.


De akár egy szabadulószoba nagy élmény tud lenni. Együtt kell egy problémát megoldani.


Vagy egy kicsit költségesebb, ha kibérelsz egy mozi termet és fotóitokat, videóitokat vágod össze vagy készítesz egy megindító videót. Remélem tudtam segíteni 😊

2023. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szabadulószobába megyünk, az egy ilyen családi közös program lesz ahol jobban megismerhetjük egymást. Illetve egymás szüleit. +Imádjuk a közös élményeket. De köszi az ötletet. A szigeten sok időt töltöttünk nyáron, így az annyira nem lenne új. Végül színházat választottam egy belsős poén miatt.
2023. jan. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!