Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú akinek nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek nagy valószínűséggel tetszem,ha igy van akkor lépni fog majd a későbbiekben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 03:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp adj neki valamilyen jelet! Szemkontaktus, oda-oda pillantások vagy valami. Ha a srác nem tudja, hogy nálad mi a helyzet, akkor nehezebb kezdeményezni. Nem is tudhatja, hogy neked van-e valakid.


Fiúként ez a legnehezebb, hogy nem tudjuk van-e már pasija a csajnak. Aztán az elég szarul esik ha mondja, hogy bocs van barátom. Meg nekem is rossz hogy rámozdultam valaki más csajára.


Tehát adj neki jelet

2023. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Atlius válasza:
92%

Hívd meg egy sörre!

Ezt szinte minden férfi értékeli. Ha mást szeret, akkor arra.

Kérd fel táncolni akkor is, ha te nem is tudsz! :)

2023. jan. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki, hogy mit érzel iránta. Ha kölcsönös az érzés, jó, ha nem, akkor feleslegesen ne strapáld magad... Sok időt takaríthatsz meg!
2023. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 NTBS ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és mond el mit akarsz. Sokkal egyszerűbb, mint őrlödni.
2023. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 De La Cruse ***** válasza:
84%

Ha bíztató jeleket adsz neki és nevetsz az ostoba viccein meg mindíg bologatsz a vélekedéseire, hogy igen, igazad van, de jó,m hogy mondod, én is pont így gondoltam....stb

Akkor nyitott ajtódon be fog sétálni.

Onnantól mozi, mekizés, vagy ilyesmi. adj neki rnadi ötleteket és el fog vinni. aztán össze melegedtek.

Bandázzatok a barátnőitekkel és az ő bandájával menjetek mindenhova.

Üssze fogsz vele a nagy kavarodásban jönni.

És közben romantikus közös élményeitek is lesznek.

2023. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked is tetszik, sugározz valami diszkrét, de egyértelmű jelet felé.
2023. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tibortibor22 válasza:
69%

Hívásod meg magad egy üdítőre .

Mondván , hogy épp szomjas vagy .

2023. jan. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Lett azóta valami?
2023. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem beszéltetek sosem, akkor ha találkozol vele, kicsit mosolyogj rá. Kerülj az útjába, pl. tollászkodj hosszasan valahol, ahová tudod, hogy ő is oda fog érni hamarosan. Vagy kérdezz tőle valami semleges dolgot, pl. nem látta-e a tornatanárt mostanában, vagy nem tud-e javasolni valamit, hogy hol vegyél biciklit? Én ennél többet nem tennék nőként, ezek viszont alkalmat teremtenek a számára, hogy éljen az alkalommal.

50f

2023. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem valaszol, de kepes ujra kirakni a kerdest.

Biztos varja hogy a sult galamb a szajaba repuljon…

2023. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!