Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy már nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ismerkedek egy sráccal, de egyáltalán nem érzek iránta semmit. Eddig magamnak se mertem bevallani, de szerintem nem illünk össze, viszont ő erről teljesen másképp vélekedik, szerelmes belém. Úgy voltam vele, hogy adok még egy kis időt a kapcsolatnak, de nem haladunk semerre. Nem akarom tovább húzni, hogy még jobban fájjon neki a szétválás.
2023. jan. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Józsikám, szeretném veled tudatni, hogy meg akarom veled szakítani a kapcsolatunkat. Rájöttem, hogy több dologban nem illünk össze, pl......
2023. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

*Már régóta el akartam neked mondani, szóval én úgy érzem, hogy mi nem annyira illünk össze. Nehéz ezt így kimondani, de szerintem ez köztünk nem működne, és nem szeretnék neked később csalódást okozni, szóval szerintem még most (az elején) engedjük el ezt a dolgot. "


Ezt kicsit átszerkeszted úgy ahogy neked tetszik és utána szemtől szemben megmondod neki. Vagy ha nagyon nem akarod a szemébe mondani, akkor még esetleg meg is írhatod neki, ez esetben egyszerűbb úgy. Talán neki is. Hajrá.

2023. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!