Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú csapkodja a...

Van egy fiú csapkodja a seggem de már jártam vele de szakitottunk beletúr a seggebe meg ilyeneket mond h jó a segged meg h megba**na és tényleg helyes de mit tegyek h mondjam meg neki h nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért engeded neki, hogy beletúrjon a seggedbe?
2012. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akarok tőled semmit, nem vagyok robot, nem vagyok robot, nem vagyok robot."
2012. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És 12 évesek ? o.O ("petruska2000 kérdése")


Mi a ******* ?

2012. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok de lényegtelen amúgy... és nem engedem csak háttal állok és egyszerűen odajön és beletúr
2012. dec. 4. 17:39
 5/7 anonim válasza:
0%
Akkor nem vagyok egyedül..Nekem is igy van minden nap suliba ezt csinalja de közbe nekem még tetszik egy másik gyerek meg ő is helyes..:) Én tűröm..Gondolj arra hogy "tudom hogy csak azért fogja meg a seggem mert szép lány vagyok" :) én mindig ezt gondolom :)
2013. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

azigen. előző válaszoló, légy büszke magadra, verd egy kicsit a mellkasod aztán segíts az emberiségnek, és ásd el magad.

Te meg Petruska20000 mondd meg a srácnak h ne fogdossa a segged, mert tiltott zóna, semmi köze se hozzád, se hozzá. ha ezek után se ért a szóból néha visszakézből keverj le neki egy jó csattanós pofont. hidd el, egy idő után beindul a Pavlov-reflex és nem fog olyan helyre nyúlkálni ahova nem kéne..

2013. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
72%
Egyáltalán nem kötekedni szeretnék, de ahogy olvastam ezt a kérdést valahogy az volt a fejembe, hogy a kérdés írója olyan 13 évesnél nem lehet több. Lejjebb mentem és láttam h 3évet tévedtem..Nos, én is 16 vagyok..de nem ennél a szintnél tartunk, hogy a fiúk a lányok seggére csapkodnak. Szerintem ez nagyon gáz "udvarlási mód", hogy nem beszélni akar veled, vagy valami..és te is úgy adod be mintha ez halál normális lenne..Inkább az legyen a problémád, hogy ha tetszel neki, és így fejezi ki, akkor ezt miért nem lehet normális ember módjára a tudtodra adnia.
2013. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!