Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Van még lehetőség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még lehetőség?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete szakítottam az exemmel egy kis hülyeség miatt,amit ő félre értett,és nem volt hajlandó akkor ezt megbeszélni. Szakítás után csúnya dolgokat csinált ő is és én is. Tönkretettük egymás holmiját és az egymástól kapott cuccok egy részét. Majd hozzám vágott olyat is,hogy nem is voltam az esete, jobb is, hogy szétmentünk, jobb velem de jobb nélkülem stb. Csak a szokásos ugyebár. Én szavakkal nem bántottam,mindig a jót kívántam neki. Majd mikor nem tudott már sehol elérni, egy hülyeséggel rám írt sms-ben. Mondta, hogy hiányzok neki, hogy még mindig szeret. Azt mondta nekem a szakításnál, hogy ő ki akarja élni magát, bulizni akar. Ezt felhoztam neki, és azt mondta csak idegességből meg hazugságból írta. Most ott tartunk, hogy nem tudja eldönteni, hogy mit érez, mi lenne a jó. Tényleg nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, nem tudom hogyan tudott így tönkre menni. Szeretném/ szerettem volna helyrehozni én is, de így már nem tudom.. mit kéne tennem?

2023. jan. 30. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Te vagy a másik fél? Vagy csak minden pasi most akarja kiélni magát?


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

2023. jan. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kapcsolatba nem mennék vissza, de te ismered.
2023. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje ismeritek egymást? Máskor nem voltak ilyen hirtelen fellobbanásai?

Bizonyára ilyen esetek még sokszor előfordulnak nála. Ha kibékültök és ismét előjön valamilyen viszály, ezt a mostani esetet veritek majd egymás fejéhez, aminek egy végleges elhidegülés lesz az eredménye. Kell ez neked...?

2023. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
"egy kis hülyeség miatt,amit ő félre értett,és nem volt hajlandó akkor ezt megbeszélni" - Én ezért nem mennék vissza. Ha egy apróság is ezzel jár, akkor egy komoly probléma hatásai még durvábbak lehetnek.
2023. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én a másik fél vagyok,lány:). Régen is tudtuk egymásról ki kicsoda de 4 hónapja lennénk együtt,így ismertük ki egymást valamennyire. 1x volt majdnem egy ilyen fellobbanása de az nem volt ennyire komoly. Teljesen jogos a kérdés, hogy kell-e ez nekem:(..
2023. jan. 30. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És mind a ketten Anotalkon kértek segítséget? Akkor úgy látszik kipukkant a lufi. Szerintem nem érdemes ezután "küzdeni", találsz jobbat is.

Ha meg igazán szeretnéd, akkor fektessétek le a szabályokat, ( a veszekedésekben is, hogy ne fajuljon el ennyire máskor)

2023. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
A Tini párkapcsolatok kategóriában tizenkettő egy tucat a hasonló történetekből. Nincs ezzel egyéb dolgod, mint hogy levond a tanulságot, és hogy továbblépj.
2023. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha békén hagyjátok egymást - ezt veszem ki a leveledből. Még nagyon éretlenek vagytok, mindkettőtöknek még sokat kellene fejlődnie emberileg, tudásilag, olvassál sokat, fejlődjél, és akkor talán pár év múlva egy párkapcsolatra is érett leszel/lesztek. Persze akkor már mással.
2023. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme. Két éretlen, labilis idegzetű, emberi konfliktusait intelligensen kezelni képtelen ember alkalmatlan a kapcsolatra.

Az érzelmi labilitás főleg akadályozó tényező.

Tulajdonképpen tudat alatt is viszi magával mindenki a mintákat: vagy követi a jót, rosszat; vagy elutasítja a rosszat, s a saját kapcsolatait megpróbálja normálisan kezelni.


Mindkettőtöknek szükségetek van még tanulásra, fejlődésre ezen a teren.


Sajnos egyformák vagytok, ezért felerősödnek a konfliktushelyzetek. A rombolás súlyos indulati kezelési problémát mutat.

Önfegyelem, kulturált problémakezelés.


Alapból én is azt mondom, ha fáj, túlélem. De aki menni akar, nem érdekel, hogy viaskodik önmagával, kellek-e, vagy sem. Ha viaskodik, akkor nem kellek.

Akkor ráadom a kabátot.

Az életem nem átjáróház, nem vagyok pszichiáter, hogy idegbetegeket kezeljek.

2023. febr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!