Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetőségem adódott egy évet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetőségem adódott egy évet külföldön tölteni, de a barátnőm itthon van. Mt tegyek?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolat, 1 évet tölthetnék az USAban. Arra nem kötelezhetem, hogy várjon meg, szakítani viszont nem akarol vele emiatt.
2019. ápr. 25. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts. Majd alakul az életetek magától.
2019. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szakíts ha nem szeretnél.

Ha erős a kapcsolat, megmarad 1 év alatt. Ha nem, akkor nem kár érte, majd jön más. Emiatt nem szabad ilyen jó lehetőséget eldobni.

2019. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Én szakítanék. Lenne egy olyan "egyezségünk", ami arról szól, hogyha visszajövök folytatjuk, de addig mind a ketten szabadok lennénk. Persze tartanánk a kapcsolatot :)
2019. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Hú hallod szerencsés vagy, hogy Amerikába tölthetsz 1 évet. Bárcsak a helyedbe lehetnék. 1 év az semmi, gyorsan elmegy, minden nap beszéltek ottvan az internet. Persze tudom, az nem ugyanaz, de ezt az 1 évet kibírjátok egymás nélkül, gyorsan elfog menni. Semmiképp se hagyd ki szerintem. Használd ki a lehetőséget. A csaj, ha szeret megvár.


Amúgy mikor kéne indulnod?

2019. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mit tegyél? Mondjuk idegen emberek véleményének kikérése helyett, beszéld ezt meg a barátnőddel!
2019. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én személy szerint nem tudnám elhagyni egy évre a páromat (ha lenne). Igazából amikor még együtt voltam a volt párommal, két hétre is nagyon rossz volt elutazni.

De ez az én álláspontom és én talán túlságosan is sok mindent tettem meg, tennék meg a szerelmemért.

2019. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem hagynám itt a barátnőmet.
2019. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg, hogy megosszam veled a tortenetunket. 10 honapja elmentem nyaralni es ott megismerkedtem egy sraccal, aki 2,5 evvel idosebb, mint en vagyok. Tipikus szerelem elso latasra :) Par nap mulva jottem haza es ugy voltam vele, hogy jo, ket het utan mar ugyis megy egy masik lany es tobbe nem fog irni, hisz a turistakozpontokban igy versengenek a vendeglatok. Szerencsere nem igy lett, veger ert szamara a szezon es meglatogatott, egy hetig volt itt. Ahogy hazament, a kovetkezo heten mar foglaltuk is a kovetkezo jegyet es egyutt voltunk az unnepek alatt, szinten egy teljes hetig. Januar kozepen elhatarozta, hogy kozelebb jon hozzam, igy elhagyta orszagat es egy szomszedos orszagban vallalt munkat. Hetente/ kethetente jon is hozzam, en is mentem mar hozza ketszer is szabadnapjan. 1 het mulva vissza kell mennie az orszagaba es ebben az evben mar nem fogunk talalkozni,ez szinte biztos. Hiszem es tudom, hogy ez a 8 honap nem lesz konnyu, plane, hogy erettsegizem is es par napom van mar csak hatra vele. Az elso negyed evben sem talalkoztunk, de hetente tobbszor videochateltunk, kuldtem neki levelet, fenykepeket. Nem egyszer aludtam el sirva es akkor is elsirom magam, amikor arrol beszelunk, hogy mit fogunk ebben az utolso egy hetben csinalni. Ha ezt tuleljuk, akkor mindent, mar igy fogom fel! :) a kovetkezo evben is szamitanak itt a munkajara, igy nem kell elolrol elkezdeni mindent. A kulon toltott honapokban minden nap fogok irni az o nyelven es az en nyelvemen valamit egy fuzetbe, amit megkap, amikor visszajon (ezt sztem te is megcsinalhatod)

Bocsanat, hogy ilyen hosszura sikerult, de latnod kell, hogy nem csak ti vagytok ebben a helyzetben es jo tudni, hogy nem vagytok egyedul. Barmi problemad van, nyugodtan irj, akar amikor mar kint vagy, akar most is, jo atbeszelni olyannal a dolgainkat, aki hasonlo cipoben jar. Sok sikert!😊

2019. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tralalalaal ***** válasza:
100%
Kikkel mész ki? Én most vagyok cserediák augusztus óta (Finnországban) és nekem is van barátnőm odahaza. Mi sokáig nem tudtuk, hogy mi legyen, aztán volt egy nagyon jó nyarunk együtt és ott elhatároztuk, hogy megpróbálunk eggyütt maradni. (8 hónapja voltunk együtt mikor én kijöttem ). Nyilván voltak hullámvölgyek de kell lennie pár célnak ami miatt érdemes együtt maradnotok. Ha van kedved akkor keress meg privátban és tudok mondani pár tanácsot stb
2019. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!