Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdni a pároddal VS várni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdni a pároddal VS várni a házasságig?

Figyelt kérdés
igazából előnyök, hátrányok érdekelnének, ki hogy áll hozzá, miért stb.

2023. febr. 4. 17:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
#8 És azt honnan fogod előre tudni, hogy szexuálisan is összeilletek-e? Mi van, ha egyszerűen nem passzoltok össze és sosem lesz élvezetes a szex?
2023. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
# 11 Nem tudom. Viszont úgy gondolom, hogy a páromat nem az alapján akarom megválasztani, hogy milyen vele a szex. Mert bár nagyom fontos dolog, de nem a legfontosabb. Plusz, szerintem a szexet lehet tanulni, és ha összeházasodunk egy egész életünk lesz megtanulni egymást. Egyébként meg ismerem a párom, szoktunk a vágyainkról is beszélgetni, szóval nem gondolom, hogy olyan hatalmas meglepetés tudna érni ezen a téren, ha pedig mégis, akkor se fogom kevésbé úgy érezni, hogy vele akarok lenni.
2023. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

#12 "Viszont úgy gondolom, hogy a páromat nem az alapján akarom megválasztani, hogy milyen vele a szex." - Ez teljesen érthető, viszont mégis kockázatos ez, hiszen az ember elsősorban önkielégítésre használja a szexet. És hidd el, hiába szereted őt nagyon, ha sokáig nem sikerülne, akkor te is elgondolkodnál. Arról nem is beszélve, hogy férfi oldalról különösen kockázatos ez.

"Plusz, szerintem a szexet lehet tanulni" - Igen, méghozzá úgy, hogy sok partnert kipróbálsz.:)

Ne érts félre, én csak kételkedek ebben a dologban, de ettől függetlenül sok sikert kívánok nektek.:)

2023. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

Ha valakik már látták meztelenül egymást (sőt, ha volt némi "kézimunka" is), akkor már nagyjából tudhatják, hogy a két nemiszerv NAGYSÁGRA összeillik-e. Tehát őket a nászéjszakán komoly meglepetés nemigen érheti.

Saját tapasztalatból (ffi) tudom, hogy megéri nem elsietni az eseményeket és megéri eszeveszetten vágyódni a másik iránt, de - mint előbb írtam - helyben hagyom a házasság előtti szex bevezetését az életbe még akkor is, ha nem lesz belőle házasság.

2023. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

#13 Valóban fontos a szex, egy nagyon jelentős része egy kapcsolatnak. Viszont, ha a szex elsősorban csak önkielégítésről szólna, akkor azt meg lehet oldani más módokon még akkor is, ha mondjuk a szex nem megy úgy. A más módok meg tuti, hogy mennek :D

Egyébkrnt beszéltünk is már erről a párommal, és ő is pomtosan így gondolja, ahogy én.

Szerintem nem csak úgy lehet tanulni a szexet egyébként, ha sok partnert kipróbálsz... úgy is lehet, hogy a pároddal kommunikálsz, megbeszélitek akár közben is, hogy mi jó, mi nem, kipróbáltok új dolgokat... én így gondolom helyesnek a szex tanulását.

Köszönjük!:)

2023. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
23%
Házasságig várni, aki ezt megszegi, megöli a bontakozó szerelmet és elég keményen vétkezik, akar hìvő, akár nem. Ennek a levét lehet meginni, áldás ezen nincs. És józan ember belátja, hogy a szex a szent életszövetség, a házasélet része, ugyanis nem állatias az ember, hanem méltósága van.
2023. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
15%
16 is vagyok, aki igazán szereti a kedvesét, az tiszteli és megvárja a titkait.
2023. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
13%
Én olyan lányt szeretnék, akivel házasságig punciba nincs semmi és házasság után csináljuk csak úgy.
2023. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
73%
Egyértelműen a lefeküdni válaszra teszem a voksomat :)
2023. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 NTBS ***** válasza:
65%
Ha világi ember vagy első. Ha vallásos, akkor második.
2023. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!