Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdni a pároddal VS várni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdni a pároddal VS várni a házasságig?

Figyelt kérdés
igazából előnyök, hátrányok érdekelnének, ki hogy áll hozzá, miért stb.

2023. febr. 4. 17:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Lehet vele együtt lenni, de nem mindegy, mennyi idő után, mennyi idősen... A maiak 99%-a nem tartja ezt a házasságig való várakozást. Az azonban nem mindegy, mennyi idő után vállalják be a dolgot. Vannak, akiknek elég egy hónap, mások meg egy évet is várnak... Inkább ez az időintervallum a kérdés
2023. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát manapság nem igazán reális elvaras a hónapokig vagy evekig tartó onmegtartoztatas.
2023. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Igazából ezt neked kell eldönteni.

Amúgy statisztikák szerint azok a házasságok ahol megvárták a szexet jóval tovább fennmaradnak és sokkal kevesebb a válások száma, mint ahol ez már megtörtént előtte.

Bár ez szerintem inkább lelkiség kérdése nem a szexuális aktus

2023. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Biztos, hogy nem várnék a házasságig. Eleve számomra a házasság egy szent dolog. A jelenlegi párommal csak akkor vállalnám be a házasságot ha már 8-10 éve együtt vagyunk. Ha ennyi ideje együtt vagyok valakivel és még utána is vele akarnék lenni azt mondom miért ne legyen hivatalos. De annyi idő után meg már minek? Hiszen, ha addig meg voltunk papír nélkül akkor az után is.

A szexet meg szeretem, nem fogok kicseszni magammal.

2023. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
A cipőt, ruhát is felpróbálod mielőtt megveszed
2023. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
84%
Itt mindenki az ellen fog érvelni, hogy várj a házasságig. Én is. Ha ismeritek és kedvelitek egymást, akkor tegyétek meg. Szerintem ha szerelemből teszed meg, akkor nem fogod megbánni, mégha szétmentek akkor sem.
2023. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha vártok a házasságig:

- ha vallásosok vagytok és a vallásotok is ezt írja elő, akkor nyugodt lesz a lelkiismeretetek,

- a házasságig megesz a fene a szex hiánya miatt. Rajtatok áll, hogy esetleg egymás nemi szervének simogatása belefér-e az elvárásaitokba.


Ha nem vártok:

- megtudjátok, hogy szexuálisan összeilletek-e (mindkettőtöknek megfelel-e a nemi szerveitek mérete, megfelelnek-e a szexuális szokásaitok, módok, tapintat szex közben...)


Helyeslem, ha a pár házasság előtt megismeri egymást ezen a téren is.

2023. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Én a várakozás mellett vagyok. A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt, és nem feküdtünk le. Szerintem jót is tesz a kapcsolatnak, hiszen jobban összekötődünk talán lelkileg, hoszen abszolút nem a testiség tart minket össze (bár kívánjuk nagyon). Illetve számomra fontos, hogy csak 1 embernek adjam oda magam, annak akivel összekötöm az életem, és örökre vele maradok. Azt viszont, hogy ez ki, csak akkor fogom tudni, ha elvett feleségül. Én ezért akarok várni házasságig:) Egyébként tökéletesen működik így is a kapcsolatunk, és nagyon szeretjük egymást, mielőtt jönnek a kötekedők :D bár úgyis le fognak pontozni..

18l és 24f (vallásosak vagyunk amúgy)

2023. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Ti alapvetően csak ehte a szexszel vártok, vagy mindennel ami szexualitás? Mi az ami még belefér?
2023. febr. 4. 21:20
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Hat én eloszor mindennel varni akartam. Aztan azota, hogy egyutt vagyok a baratommal, olyan masfel ev utan volt egy kis kezimunka, de ennyi :D
2023. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!