Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy vagytok ezzel a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok ezzel a kapcsolat témával?

Figyelt kérdés
Én úgy hogy felesleges belekezdeni úgyis csalódás a vége,minek keressek egyáltalán nekem így jó az életem szerencsére. Ha meg nagyon akar valakit az ember arra meg úgyis talál. De nálam még az sem jelemző mert én így elvagyok.
2023. febr. 12. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor meg mi a kérdés???
2023. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy mások hogy vannak ezzel.
2023. febr. 12. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívan keresek, nyitva tartom a szemem, de nem stresszelek rá. Ha találkozom egy aranyos lánnyal, elhívom, ha igent mond, akkor megnézzük, mennyire jövünk ki, kémia, erkölcsök, minden egyéb, ha nem, akkor pedig nem. Mostanában nincs is sok időm ezzel foglalkozni, úgyhogy némileg passzívan állok hozzá, de ha jön egy jó lehetőség, akkor hülye lennék elszalasztani. 21F
2023. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja ismertem meg az első barátnőmet. Kicsit idősebb nálam, de ez nem probléma, mert jól kijövünk. Hasonló szociális problémáink vannak, ami nagyon összeköt minket, és nagyon sokat jelentünk egymásnak.

17F

2023. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy vagyok ezzel, hogy nagyon örülök, hogy van barátnőm.
2023. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Úgy, hogy jól vagyok kapcsolat nélkül. Jelenleg inkább magammal, a jövőmmel foglalkozok.
2023. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!