Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elbírnád viselni ha a barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbírnád viselni ha a barátnőtök régi barátja azaz osztálytársa?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos nekem a barátnőm. Ő az első normális barátnőm. Ezért ne írjátok azt hogy hagyjam ott mert betegesen féltékeny vagyok stb. Maga a tudat zavar, hogy mivan ha még sincs rajta túl + mivel osztálytársak mindennap látják egymást és nem tudhatom biztosra hogy nem e szokták egymást figyelni. + nem tudhatom mi történik órán. Ő elmondta már nekem, hogy soha nem fogja már érdekelni de akkoris bennem van egy félelem. Attól félek hogyha történne is valami akkorse derülne ki. Ti ezt bírnátok?
2023. febr. 16. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Beteges vagy. Engem nem érdekelne az hogy az osztálytársa
Engem is zavarna. Én szakítanék vele
Nem zavarna. Megbíznék benne
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Ezt az idehányt betűhalmazt csak én nem értem?
2023. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 A srácot zavarja, hogy a barátnője osztálytársa az exének, és féltékeny rá.
2023. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne könnyű, de elfogadnám.
2023. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!