Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy ne történj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne történjen meg újra?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly egy lány akivel egy félév alatt nagyon jó viszonyt építettem ki "Friend Zone "-ba dobot. Nos hát most megint jobban érdekel egy lány akivel ismerjük egymást és néha beszélünk meg minden de annyi

Az lenne a kérdés, hogy mit csináljak, hogy ismét ne legyen "friendzone" a vége?

Mit csináljak, hogy egyértelmű legyen szándékom de azért ne legyen sok vagy rémisztő(?) a lánynak?

16/F



2023. febr. 22. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A megfelelő partnert kell megtalálni hozzá.
2023. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne csak felületes dolgokról beszélgessetek egymással, hanem komolyabb, értelmesebb témákról is. Tehetsz neki utalásokat, gyakran elhívod találkozni stb.
2023. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es :

Köszi szépen a válaszod 😁

Egyébként a felületes téma alatt gondolom a filmekre, könyvekre stb. alap dolgokra gondolsz (?)

És komolyabb témáknak mit gondolsz?

2023. febr. 23. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már beszélgetsz vele egy ideje, akkor nyugodtan elhívhatod randira. Friend zonet ezzel lehet a legjobban elkerülni.

Ha nem tetszel neki, és csak barátként tekint rád, akkor meg is gebedhetsz akkor sem lesz vele semmi.

Viszont ha tetszel neki, de azt hiszi, hogy csak barátként közeledsz felé, akkor lehet amíg te vársz a megfelelő alkalomra, addig jön más, aki nem vár annyit a randira hívással.

2023. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ne mindig csak a "Milyen napod volt, elérted-e a buszt, hogy sikerült a doga?" stb kérdések, hanem olyan témák, hogy pl volt-e már barátja, mennyire tartja magát intro/extrovertáltnak. Mindegy, lényeg hogy ne mindig ugynazokat a sablon kérdéseket dolgokat beszéljétek meg, hanem találj ki valami újat.
2023. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. Igen, azt már tudom, hogy a barát az barát marad... Most már csak a randira hívás dolgot kell megértenem... Ugye hát még semmi tapasztalatom...

:,D

2023. febr. 23. 20:37
 7/10 A kérdező kommentje:

5.Szerencsémre nem gyakori ,hogy én unalmas kérdésekkel és beszélgetésekkel bombázzam a környezetem. Ha valamiben jó vagyok akkor azok a beszélgetések.:D


Egyébként mindenkitől bocsi ezek miatt a gyenge emojik miatt csak gépről vagyok.


Amúgy meg köszönöm mindenkinek ezeket a szépen megfogalmazott és tényleg segítőkész válaszokat. :D

2023. febr. 23. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor mond meg neki kerek perec, hogy mit érzel. Minél tovább húzod, annál inkább csak rontod az esélyeidet.
2023. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélgess vele komolyabban, ne csak ilyen alap témákról. Ismerd meg úgy igazán. Lelki dolgokról, hogy mit miért tesz, mi volt élete legjobb pillanata, és miért, hogyan látja a világot. Legyél olyan ember, aki nem megszerezni akarja, hanem őszíntén érdeklődik felé.

Persze ne nyomulósan, ha nem olyan a hangulat ne kérdezd meg tőle a legnagyobb félelmét :,D

Sok sikert <3

2023. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én úgy tudtam eddig, hogy ha a lánnyal ilyen mélyebb dolgokról beszélsz azelőtt, hogy már kimondottan vagy nem kimondottan de egyértelműen együtt vagytok akkor az egyenes út a friendzonehoz.

De gondolom itt is a középút fontos.


"Legyél olyan ember, aki nem megszerezni akarja, hanem őszíntén érdeklődik felé."

Mindig is gyűlöltem azokat a társamat akik nem tisztelték elégé a nőket. A nőket nem lehet megszerezni, a nőknek a szívét lehet megszerezni de arra úgy kell vigyázni mintha a világ sorsa múlna rajta, hiszen valakinek tényleg így is van😀


Magamat, még ilyen fiatalon is, inkább az olyan férfiak közé sorolnám mint pld. Al Pacino az "Egy asszony illata" című remekműben. Rajongók a nőkért és szenvedélyes szerelemmel szeretném szebbé tenni egynek az életet és nem pedig szomorú kétségel és félelemel...

2023. febr. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!