Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ekkora súlya van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora súlya van ennek a mondatnak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk pár héttel ezelőtt. Azt mondtam neki, hogy elhidegültünk és nincs mondanivalóm neki. Úgy érzem, hogy ez volt ami igazán rosszul esett neki és emiatt döntött úgy, ahogy. Igazabol én nem is arra gondoltam amit a szó jelent. Nem elhidegülést éreztem. Nagyon megbántam már az egészet, nem ez volt a célom. Tényleg ilyen jelentőséggel bírnak ezek a mondatok?
2023. febr. 24. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, ne csodálkozz. Idióta vagy és szégyelld magad
Nem, nem jelent semmit
Nincs ekkora súlya, de megbánthatta
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik konkrétan úgy félreértelmeznek mondatokat, hogy hajam égnek áll... Volt egy lány, aki mellett voltam heteken át, és mondtam neki, hogy számíthat rám, mert "vele vagyok"... És végül kiderült, hogy azt mondta, hazudok, mert "nem voltam vele", tehát nem jártunk. És ezért haragudott rám hetekig, hogy azt hazudtam mindenkinek, hogy együtt vagyunk.


Szóval itt az a probléma, hogy ahelyett, hogy rákérdeznének, hogy mit jelent ez az egész... Sok ember begubózik, és elkezd duzzogni, megsértődni, olyan dolgokat tenni, amire nem lenne szükség, mert félreért valamit.


Én ezzel mindig úgy vagyok, hogy ha magának árt vele, tegye, de ha az idiótája a saját tévképzetei miatt másoknak árt, akkor neki nem való sem a párkapcsolat, sem más.

2023. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már megvolt az "elhidegülés", akkor már annyira nagy baj nem lehet, hogy ez megtörtént. Viszont nem látunk bele a másik fejébe, hogy mit hogyan értelmez, mi zajlik a lelki világában. Mondjuk azért megbeszélhettétek volna, hogy ki hogyan értelmezi ezt. Vagy ha valakivel nem lehet ilyesmit megbeszélni, akkor nem alkalmas kapcsolatra.
2023. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért így mondtad, ha nem így értetted? Ez nem egy többjelentésű mondat, nem lehet félreérteni, nyilván megbántottad vele.
2023. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy valami más mint mostanában. Inkább az eltávolodtunk szó kellett volna. Viszont bárhogy mondom le kellett volna ülnünk megbeszélni szerintem.
2023. febr. 24. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
4: így igaz, hány éves a lány?
2023. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
78%
Igen a mondatoknak, sőt a hangszínnek is jelentősége van egy nővel való beszélgetés alatt.
2023. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17
2023. febr. 24. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez azért van, mert nem olvastok semmit és nem vagytok tisztában a szavak jelentésével.


De nem baj, nyomogassátok csak az okostelót, csak ne csodálkozzatok az eredményen.

2023. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokkal előrébb vagyok most.
2023. febr. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!