Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan éreztessem vele interne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút. Nem tud magyarul de én jól beszélek a nyelvén. Sajnos nagyon távol él tőlem így csak snaphaten beszélünk. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám éreztetni hogy tetszik nekem?

2023. febr. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nehéz lesz vele éreztetni, de szerintem minél többet beszéltek, videóhívásoztok, annál egyértelműbb lesz, hogy kedveled. Ha vagy annyira bátor, akkor flörtölj vele, próbáld meg minél jobban megismerni stb.
2023. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Minek? Esélye sincs a kapcsolatnak...
2023. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
16%
Mi értelme? Úgy sem fogtok találkozni. Kapcsolat meg főleg nem lesz.
2023. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is én is azt azt mondom h sajnos nem sok jövője lenne..(tapasztalat)

És ha éreztetni akarod vele akkor az ő nyelvén küldj neki 1-2 arra utaló idézetes képet néha. Vagy pedig linkelj neki szerelmes zenét és írd neki hogy ez neked szól. Vagy kamerán keresztül celozz mond ki neki!

2023. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen jövője lehet a dolognak, abba kár belemenni. Mindig is voltak sikersztorik, meg csalódások is. Az, hogy a kérdezőé milyen lenne, kitudja. De nyilván mivel tini kategóriában van ez a kérdés, ezért csak annyit mondanák, hogy óvatosan.


Szerintem minél jobban megismeritek egymást, minél többet beszéltek, majd megfogja érezni. Vagy akár el is mondhatod neki.

2023. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!