Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első személyes találkozás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első személyes találkozás internetes baráttal/barátnővel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen volt és mik a tapasztalataitok, hogy éreztétek magatokat

2020. ápr. 1. 10:28
 1/7 anonim válasza:
89%

Az első találkozás egy picit lehet, hogy idegen érzést ad, de ha egy kicsit feloldódtok és már olyan lesz, mintha már ezer éve összejárnátok.


Legalábbis én így tapasztaltam.

20/L

2020. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy te és a partnered hogyan álltok egymáshoz. Volt már velem olyan, hogy az utcán egy idegen megszólított, én felismertem (láttam már, de akkor nem beszéltünk, csak sikerült jelenetet rendeznem előtte), rákérdeztem, hogy ő az, azóta úgy beszélünk mintha régóta ismernénk egymást. Más viszont hónapok után se nyílik meg, úgy megyünk egymás mellett mintha közömbösek lennénk. Szóval ez nagyon egyénfüggő.
2020. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van egy barátnőm k*rv* jó csaj és király volt vele találkozni.
2020. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Párommal így indult a kapcsolatunk. Kb 3 hónapig beszélgettünk neten, aztán mikor találkoztunk, olyan volt, mintha 1000 éve ismernénk egymást, szerelem volt első látásra.

Azóta már 4 éve együtt vagyunk.

2020. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

4 hónapig beszéltünk neten. Amikor találkoztunk nagyon izgultam de nagyon jó volt. Olyan volt mintha már régóta ismerném. Utána nem sokkal össze jöttünk. Azóta együtt vagyunk, remélem meg nagyon sokáig. :)


Viszont volt előtte egy másik találkozás vagyis kettő ami netről volt. Az egyik nem jött össze, az a pasi borzalmas is volt, így utólag jobb is hogy nem jött össze.

A másikkal össze jött de nem vagyunk vele egy hullám hosszon. Szerintem mondjuk én sem tetszettem neki, se külsőleg se belsőleg, de vele sem bánom hogy nem lett semmi. Vele két külön világ is vagyunk.

2020. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
#4 most olvasom a válaszod, 5ös vagyok és szinte ugyan az a sztori. :D csak mi 3 éve leszünk együtt.
2020. ápr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
.
2020. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!