Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány, akit szeretek drogozik?

Figyelt kérdés
Mindig visszaesik erre a szintre. Amikor jóban vagyunk, nem csinálja, amikor kevésbé jóban, akkor újból elkezdi.
2023. febr. 25. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jot akarsz magadnak, messzirol elkerulod.
2023. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudsz róla? Ő mondta, mástól hallottad, vagy látszik rajta? Ha biztos vagy benne, hogy nem félreértésről van szó, beszélj vele. Kérdezd meg miért csinálja, próbáld meg lebeszélni róla. Segíts neki a leszokásban.
2023. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz drogozás alatt? Merthogy a koffein és az alkohol is az. Szerintem ha néha elszív egy füves cigit azzal nincs baj, de egy herkással vagy crackessel én a helyedben nem kezdenék, messziről kerüld el.
2023. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Néha füvezik, néha több. És 15 éves..
2023. febr. 25. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "néha több"? Mint mondtam, ha néha füvezik, azzal nem sok problémát látok (már ha tényleg füvet fogyaszt, nem valami annak nevezett szart). A marihuána könnyűdrognak számít, az alkoholnak sokkal súlyosabb rövid és hosszútávú káros hatásai vannak, a legtöbben mégis fogyasztják alkalomszerűen. A különbség csak annyi, hogy az alkoholnak sokkal nagyobb kultusza van a nyugati társadalomban, ezért nincs betiltva a fűvel ellentétben. De mint említettem hogyha a csaj egyéb durva kábítószereket is használ (crack, heroin, kokain, eki, had ne soroljam már), akkor tökmindegy hogy alkalmi vagy nem alkalmi használó, felejtős. Majd találsz másikat. A füvön kívül talán azt mondanám hogy a varázsgomba az ami nem vészes még, de kizárólag 23-24 éves kor felett, experienceként tényleg csak 1x-2x nem rendszeresen, és otthon a négy fal között, nem zavarva ezzel másokat.
2023. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, amit elfelejtettem még hozzátenni. 15 évesen a rendszeres marihuánahasználat is aggasztó tud lenni. Én 15 évesen alkoholt is elég ritkán fogyasztottam, nem hogy füvet. Ezzel nem neked kéne foglalkoznod, hanem a családjának és a barátainak. Esetleg ha közelebbi kapcsolatban vagytok (lásd: jártok már egy ideje, nem csak kerülgetitek még egymást), akkor azt javaslom amit kettes irt
2023. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kokainról tudok, volt, hogy kiütötte dzsinával magát, a szokásos gyógyszer-pia kombók, meg ki tudja, még micsoda. Ami azért fura, mert sportol, és nem értem, hogy ezeket hogy nem mutatja ki a szervezete.
2023. febr. 25. 19:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Doppingtesztnél, mondjuk.
2023. febr. 25. 19:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben ha közelebbi kapcsolatban vagytok (és biztos vagy benne, hogy ezek tényleg megtörténtek, nem csak mondjuk pletykák), akkor a barátaival és a családjával konzultálva próbáljatok meg segíteni neki. Ha nem vagy vele még közeli kapcsolatban, akkor ne is kerülj. Csak a saját életed nehezítenéd meg vele.
2023. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el.
2023. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!