Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teto-chan kérdése:

Mit csináljak ha még mindig szeretem az exem?

Figyelt kérdés
A volt barátommal nemrég szakítottunk. Ami elég csúnya szakítás volt. Az ok igazából csak féltékenykedés volt. Mind a ketten lehordtuk a másikat mindennek. Ezek után az exem elkezdett minden hazugságot terjeszteni rólam. Főleg az osztályunkban. És még le is tiltott, hogy ne tudjak ráírni. De én még így is szeretem. Sokan mondták, hogy csak kis idő kell és elfelejtem őt. De nem tudom azt sok szép együtt töltött időt elfelejteni. Szerintetek próbáljam megmenteni a kapcsolatot vagy inkább lépjek túl rajta?

2017. ápr. 30. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Most mindenki azt fogja írni, hogy exel soha, meg felejtsd el, DE: Szerintem megér egy beszélgetést a dolog, max nyugodtabb lesz a lelkiismereted, ha nem lesz semmi így se.
2017. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáldmeg elérni és beszélj vele.Mond.hogy sajnálod a dolgot és amiket rá mondtál.Mond neki hogy szeretnéd ha amiket terjesztene azokat visszavonná.Kérdezd meg hogy ezt esetleg békésen meg tudnádok-e beszélni vagy esetleg újra kezdeni:) remélem valamit segítettem
2017. máj. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!