Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hetente hányszor találkoztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente hányszor találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, egy városba járunk suliba. Mindig hetente egyszer általában hétvégén találkozunk. Engem igazából ez eléggé zavar, mivel én szeretnek többet találkozni. Akar suli után egy órára csak beszélgetni, de ő sosem akar. Vagyis mindig edzeni megy meg stb. és magától eszébe sem jutna. Nekem mindig van időm. Természetesen nem várom el hogy 7/7 napot velem legyen, de szerintem az az egy nap kevés. Ti ezt hogyan gondoljatok? Egyébként mindketten közép iskolába járunk tehát lenne időnk is bőven. Legyszives a a bunkó hozzászólásokat mellozuk

2023. febr. 25. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné.

2. Amikor épp nem találkoztok, akkor csak írogattok, vagy fel is hívjátok egymást?

2023. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7/7 mert együtt élünk. Mikor még nem éltünk együtt akkor az egész hétvégét egymásra szántuk, együtt is aludtunk.
2023. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer, péntektől vasárnapig.
2023. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hetente, de akkor egy hétvégére.
2023. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, általában hetente egyszer pár órára, jelenleg viszont már 2 hete nem láttam.
2023. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer, hetvege delutan:( (szigoru szulok) de ha tud, iskola utan hazakiser:)
2023. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!