Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenben osztályoz…ez így okés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenben osztályoz…ez így okés?

Figyelt kérdés

Baratnőmről lenne szó, 2 hónapja vagyunk együtt, külsőre nekem ő tökéletes, viszont a természetével komoly bajom van és nem tudom jogos e mert ilyen még nem volt.


Az a baj hogy mindent amit csinálok vagy amilyen vagyok véleményez. De nem kezedtől fogva hanem 2 hete kb.


Most ilyen vagy most olyan vagy…szex után múltkor “most tök jó volt, amikor bennem volt” ez egy pozitív volt mondjuk…de eddig ezt sem szokta. Akkor 6 éve edzek abba is folyton bele akar kontárkodni…most így most úgy nézek ki stb.


Folyton hajt hogy menjek dolgozni, ebben van talán egyedül igaza, mert ugye neki van nekem meg nincs most.


Na és sorolhatnám.:..ez ment a mai napig amikor ugyanis 2 hete kérem hogy szeretném ha orálissan csinálná.

Nehezen de végre bele egyezett, nagyon jó volt amit én is mondtam neki, de kb hibáztatott azért mert nem dugtam meg utána, meg hogy miért mentem el.


Ebből sem volt gond de utána egy rövid beszélgetés után lett a veszekedés ahol ilyet mondott “átlagos vagy”….erre én “hát K..ra nem”…”testileg nem de a jellemed az” kérdeztem hogy ez most mi akar lenni de nem tudott rá mondani semmit csak hogy ő csak mondja.


Most már tényleg nagyon idegesít te szakítanál vele ?


2023. febr. 28. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre vissza kell kérdezni, akkor miért vagy velem?
2023. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem össze se jöttünk volna.
2023. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szakítanék. Nem baj, ha véleményt mondd, de ha ezt ilyen irritáló és undorító formában tenné, akkor kiraknám.
2023. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítanék vele. Nekem nem kell olyan aki folyton kritizál, vagy beleköt valamibe.
2023. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megbeszélném vele hogy honnan jött ez neki, mert simán lehet hogy valahol hallotta hogy "fontos a visszajelzés" és ő ezt így értelmezte. Lehet pont neked akar jót vele, de ha nem beszéled meg vele sosem fogod megtudni.
2023. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szex során kifejezetten jó, ha elmondja, hogy mi volt jó és mi nem, de a sértegetése számomra is idegesítő lenne. Ülj le vele beszélni, hátha megérti, hogy mi a gond.
2023. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!