Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rajottem hogy a baratommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajottem hogy a baratommal elegge kulonbozunk mindenben? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Mar masodik randin ossze akart velem jonni de en huztam egy kicsit az idot autan egy het mulva kb osszejottunk. Nem tudtam ezalatt az ido alatt tulsagosan megismerini ot.

Egy hete vagyunk egyutt de o csak arrol tud beszelni h milyen bulikba volt, meg a havarjairol.. Persze, erdekel de azert nem annyira h folyton errol beszeljen.

O viszont nem is kerdezi h egyaltalan kik a barataim, meg semmi fontosat nem tudok neki elmondani pl ha merges vagyok az egyik baratnomre.. Szoval o rolam alig tud valamit. Nem kerdezi es h kezdjem el csak ugy mindani?!

Nagyon zavar ez a dolog

Meg meg az a baj h neki idosebb barati tarsasaga van. En biztos nem ereznem jol magam veluk.

A baratom pentek, szomaton bulizik.

De arra ra se kerdez h en h "bulizok" vagy valami. A csaladomrol se kerdez..

Szerintem szakitanom kene mert ez gaz.

De mit mondjak neki?

15/L 17/F


2016. máj. 22. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd azt neki amit szeretnél hogy megkérdezzen
2016. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ot annyira nem is erdekli h mi van velem h ra se kerdez?

Direkt nem mondom neki. Meglatjuk mi lesz.

Ha nem valtozik semmi akkor nem pazarlom az idom ra.

2016. máj. 22. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobb lenne ha még most szakítanátok, egyikőtök se szerelmes és őt nem is érdekled, szóval halálra van ítélve előbb vagy utóbb.
2016. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andicika ***** válasza:
Szerintem őszintén mond el , hogy mi bánt téged. Mikor már nagyon meguntad :)
2016. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg par talalkozot megvarok szoval idot adok neki, aztan meglatjuk mi lesz.
2016. máj. 22. 14:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Es amugy koszonom a valaszokat:)
2016. máj. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!