Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 23/F és 14/L között működő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/F és 14/L között működő kapcsolat miatt. Miért lennék szörny? És miért szól bele a világ mindenbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23/F vagyok és együtt vagyok egy 14/L 3 hónapja tart a kapcsolat és mindketten nagyon szeretjük egymást. Már a jövőnk is megvan tervezve mert érezzük hogy ez működhet nem csak kihasználni akarjuk egymást. 3-4 évet fogok rá várni , hogy találkozzunk aktívan. Mindenben segítem amiben tudom tanulás terén is, de sok helyen csak azt hallom vissza hogy mekkora szar alak vagyok (14 év a bele egyezési korhatár). De még csak a gondolat sem fordult meg a fejemben, hogy lefeküdjek vele 18 éves kora előtt de még is pedofil szörnyek vagyok elkönyvelve. Akkor miért tart a világ szörnyetegnek? Szerelmesnek lenni bűn lenne? Ember és ember között is van különbség szerintem azért mert más azt tette amit nem kellett volna Én még nem leszek rossz ember egy ilyen kapcsolat miatt.

2021. dec. 28. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Azért tekintenek rád furán, mert alapvetően nem ez a normális. Teljesen mindegy, hogy 23 és 14, vagy 27 és 18, egyszerűen más az életszakasz, nem illik össze a két ember.
2021. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Én nem várnék vele, szexeljetek ha akar ő is.
2021. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Idővel te is meglátod, hogy miért nem fog működni. Bár már most is lehetne annyi eszed! Egy 14 éves lány még nagyon sokáig tanul. Fejlődik a személyisége, változik az ízlése. Sok fiúval ismerkedhet meg például az osztályból is. Nincs garancia arra, hogy nem szeret-e bele valaki másba! Megvárni sem fog valószínűleg, mert az amit érez irántad, az nem is biztos, hogy szerelem. Egyszerűen nem lehet jövőtök, bármit is éreztek egymás iránt. Jobb, ha elfelejtitek egymást!
2021. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

3xDDD

Akkor akkor se ismerkedjen mikor 24 lesz? Mert akkor meg egyetemen fognak beleszeretni?

2021. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Beteges
2021. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Te engednéd a 14 éves kislányod egy 23 éves elvileg felnőtt férfival ismerkedni? Nem féltenéd? Erre a kérdésemre válaszolj.


Hidd el, senki nem arra fog gondolni egy ilyen "kapcsolatot" látván, hogy "jajj de kis cuki páros" vagytok, 20 vagyok "csak" de én se járnék már 14 évessel, legyen akármilyen kedves meg csinos is, pedig nem használnám ki, tudnék várni a szexel is nekem nem lenne gond, egyszerűen csak nem érzem, hogy egyszinten lennék egy áltsulissal/áltsuliból éppenhogy szabadultal.

2021. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

14 a lányom... Most belegondoltam, hogy "jár" egy 23 éves pasival.. Na neeem...


Nem az a kultúra szerintem.

2021. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Figyelj. Múltkor kiírtam egy kérdést, csak tesztként, hogy a fiatal nőknek nem kéne idős fiúkkal ismerkedniük. Lehurrogtak, hogy gondolom én hogy nekik megszabom, azt csinálnak amit akarnak, és a fiatal pasik éretlenek, satöbbi. Akármit csinálsz, te leszel a szörny. Magasról szard le őket. Ez a legfontosabb szabály az életben: leszarni a többieket.
2021. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez kicsit necces. Eléggé súrolja a pedofília határait...
2021. dec. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Éretlen, tapasztalatlan, önmagáért felelősséget nem tudó, befolyásolható gyerekkel “járni” beteges, pedofília. Ha a lányommal ki akarnál kezdeni, eltörném a derekad!
2021. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!