Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy értessem meg a barátnőmme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátnőmmel, hogy elegem van a rejtőzködésből?

Figyelt kérdés
15 éves, én 19 vagyok, és folyton panaszkodik, hogy jajj, mit gondolnak majd róla a barátnői, és a szülei, és mondom folyton neki, hogy miért érdekli ez? Ha megismernek, nem lesz semmi baj, ha mégis, hát akkor megmutatom, hogy hol a helyük. Ez megy már fél éve, és bevallom, tököm kivan már ezzel, hogy bujkálni kell, mikor ez nem az én stílusom, és egész egyszerűen, én ki akarom mutatni mások előtt is, hogy mit jelent nekem, és érdekelnek például a szülei is, meg szeretnék egész egyszerűen a szobájában lenni, szóval apróságok, hogy ne legyen ez a mocskos távolságtartás.
2023. márc. 6. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Miért vagy vele ha neki cink felvállani téged

Hagyd ott a p*csába és keress normális társat

2023. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még az elején megértettem, de hitegetett, hogy majd puhítja a szüleit, barátnőit... De nincs előrelépés.
2023. márc. 6. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
"megmutatom, hogy hol a helyük" - Ilyen megnyilvánulások után én is rejtegetnélek, már ne is haragudj.
2023. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem a saját korosztályodban vadászol?
2023. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#4 Mert azoknak egy fokkal több esze van már, és az arcoskodást egyre kevesebben tartják menőnek. :D
2023. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen közönséges bunkó vagy, akkor örülj, hogy csak rejteget, és nem tett még lapátra.
2023. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!