Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes így ismerkedni vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így ismerkedni vele vagy még nem tette túl magát az exén?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó aki szakított egy fiúval akivel egyáltalán nem voltak komoly kapcsolatban. Rövid ideig tartott és azért szakított vele mert a lány rájött, hogy kb semmi érzése nincs a fiú iránt. Azt mondta, hogy tapasztalatlan volt és ő volt neki az első. Ismerkedésnél elég sokszor felhozta. Elég gyakran volt ő szóba. + automatikusan mindig azt hitte, hogy én az előző fiújára gondolok. Például amikor megkérdeztem tőle, hogy most tetszik-e neki más fiú rajtam kívül. akkor ő automatikusan valamiért azt hitte, hogy arról kérdezem, hogy az előző barátja még tetszik-e neki. Természetesen megkérdeztem, hogy miért hozza fel ennyiszer őt és bocsánatot kért, hogy zavar engem és azt mondta, hogy nincs sok tapasztalata kapcsolat téren és bármi hasonló kérdésnél azért jut ő eszébe mert tapasztalatlan és ő volt az első kapcsolata. Többször is elmondta, hogy egyáltalán nem érdekli már és napközben eszébe se szokott jutni + ha kicsit is érdekelné akkor nem szakított volna vele. Szerintetek érdemes a lánnyal foglalkoznom?
2023. márc. 8. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Igen érdemes és gyerekes vagy.
Igen érdemes de azért legyél óvatos.
Nem érdemes és dobd a lányt
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre lehetne azt mondani, hogy még nem tette túl magát rajta, és hogy ez később még okozhat kellemetlen szitut, de itt valószínűleg tényleg csak arról van szó, hogy tapasztalatlan és ezért jut mindig ő az eszébe. Meg hát persze első kapcsolat, és az ugye mindenkinek sok emléket ad, mégha csak rövid ideig is. Szóval én azt mondanám, hogy nyugodtan menj bele a dologba, mert simán lehet egy jó kapcsolat belőle. De persze lehet, hogy valaki teljesen mást javasol, mert mondjuk tapasztalt már ilyet és tudja, hogy valójában hogy működik ez. De szerintem nincs mitől félned, szóval hajrá.
2023. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, teljesen más az, ha valaki nincs túl az exén. Az elsőre a legtöbb ember emlékszik élete végéig, ráadásul neki még friss ez az élmény, de ez nem jelenti azt, hogy lennének még felé érzelmei is. Menj bele, nincs mit veszítened.
2023. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!