Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor megismerkedtem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerkedtem a barátnőmmel nem volt rosszba az exével és néha beszélgettek illetve szülinapján felköszöntötte. Már felesleges idegeskedni?

Figyelt kérdés

Miután össze jöttünk rá kb 1 hónapon belül már egyáltalán nem beszélt vele és direkt megszüntette a kapcsolatot vele, hogy engem ne zavarjon. Anélkül, hogy kértem volna rá. Annyit mondott, hogy ő nem vált el tőle haragban és ezért beszélt vele utána is és miután össze jött velem az első pár napban volt a szülinapja és felköszöntötte írásban.


Titeket ez így utólag zavarna? Ha azóta már eltelt több idő?


2023. márc. 11. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Már nem zavarna
Zavarna
Ha hosszú ideig járnék vele és felköszöntené se érdekelne
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem vált el tőle haragban és ezért beszélt vele utána is"


Attól még, hogy szakítottak, még ugyanúgy lehet neki írni egy köszöntést. Ez nem kapcsolat kérdés, szimplán egy kedves gesztus. Nincs mitől félned.

2023. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szereted ezért normális hogy féltékeny vagy de hidd el a barátnőd szeret téged 😉
2023. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, igazából ez lenne a normális szakítás.
2023. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!