Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » De miért veszi ezt szó szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De miért veszi ezt szó szerint bántásnak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj…tetszik és ennyi, komolyabb dolog nincs a helyzetben, egy a baráti társaságunk és így néha véletlenül találkozunk.


Na de egy nagyképű szó szerint bunkó k…va. Múltkor megjegyeztem neki hogy jól néz ki…okes meg köszönte de ilyen arrogáns fejjel vagy én nem is tudom.


És amit végképp nem értek, hogy tegnap is kint volt és hoztam egy kort mindenkinek…szépen meg kérdeztem ezt a lányt is hogy “és te kérsz valamit” majd ilyen lenéző fejjel “nem kell semmi köszi”


Alapból ilyen ennek a természete vagy mi a baja szerintetek? Most már tok mindegy mert már meg utaltam…csak úgy fel idegesitett tegnap hogy az valami elképesztő..


Egyébként egy olyan csajrol beszélünk aki egy füves cigiert leszop valakit fel óra után.


2023. márc. 11. 10:41
 1/9 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

"Egyébként egy olyan csajrol beszélünk aki egy füves cigiert leszop valakit fel óra után."

Ezzel kellet volna kezdened a mondandód. Egyértelmű, hogy egy rossz ribizli. Jó is, hogy megutáltad, mert a jövőben is csak a f@szságokat halmozná rád.

2023. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként egy olyan csajról beszélünk aki egy füves cigiért leszop valakit fél óra után."


Na ez nálam már alapból kiveri a biztosítékot. Ne foglalkozz ezzel a csajjal, mert nagyon gáz a stílusa és veszélyes lenne bármilyen kapcsolatba kerülni vele. Nagy ívben kerüld el, ha keresne is hagyd figyelmen kívül.

2023. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egy olyan csajrol beszélünk aki egy füves cigiert leszop valakit fel óra után.


Szeinted mi ha nem k....

Ne akard megmenteni, ignoráld

2023. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3: Hehe, ez a dal jutott eszedbe?


https://www.youtube.com/watch?v=Sj8zZsE-NAU

2023. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondanod, nyugi, nem azért adnám, hogy leszopj. :D
2023. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg le akar koptatni, mert úgy érzi, hogy közeledni akarsz felé.
2023. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az elején még akartam, de amikor a piára hívtam volna már meg akkor már rég nem, mindenki azt mondja róla még így a körön belül is hogy egy bunko k..va…meg amiket hallottam róla…inkább kerülöm :d amúgy tényleg azt kellett volna hogy nyugi nem kell érte szopni
2023. márc. 11. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"inkább kerülöm"

Nagyon helyes! Engedd el, ne foglalkozz vele.

2023. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerüld is nagyon messzire mert az ilyenek csak a szarba kevernek
2023. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!