Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindig ugyanazzal a szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanazzal a szöveggel írok rá a lányra!Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kb.2 hete elkezdtem beszélni egy lánnyal.A szokásos mondókával írtam rá,vagyis hogy szia ne haragudj a zavarásért,de nagyon szimpatikusnak tűnsz lenne-e kedved ismerkedni/beszélgetni.Aztán kis idő múlva vissza is írt,beszélgettünk elég sokat.Azóta is rendszeresen beszélünk(kb minden nap),de legtöbbször én írok rá azzal,hogy szia miujság vagy hogy vagy hogy aludtál?Ez szerintetek unalmas lehet számára,mert szerintem az.Hozzáteszem ő is ugyanígy szokott rám írni....Ti hogyan szoktatok a kapcsolat elején ráírni a lányra/fiúra?
2023. márc. 12. 12:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/F
2023. márc. 12. 12:19
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
"szia ne haragudj a zavarásért,de nagyon szimpatikusnak tűnsz lenne-e kedved ismerkedni/beszélgetni" - Ha ezzel nem ástad el magad, akkor kb. semmivel sem tudod...
2023. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
effektíve elég hülye vagyok, így mindig van valami hülyeség amivel ráírok, ritkán egy egy jó reggelt, guten morgen van, de nem nagyon köszöngetünk, szerintem nagyon nem így kéne csinálni, ahogy csinálom, de úgy vagyok vele, hogy ha valaki velem szeretne lenni, akkor ezt is ki kell bírnia 😆 legutóbbi témánk a falusi nyuggerek élete volt, nagyon jó téma, de csak add magad a saját fas*ságaiddal, maximum offol, akkor legalább tudod, hogy hosszú távon úgy sem bírt volna ki
2023. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki akkor mindegy mivel írsz rá
2023. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló!Kifejtenéd kérlek?!
2023. márc. 12. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mindenki azt írja a csajoknak, amit te is, ezért ezeket az üziket gyakran reflexből offolják, vagyis ez a legnagyobb hibák egyike. Ha a legnagyobb hiba ellenére sem offolt, az azt jelenti, hogy bejöhetsz neki, tehát innentől kb. mindegy, hogy mit írsz neki.
2023. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!Ami még kicsit furcsa nekem az az,hogy néha hali-val köszön!Ez azt jelenti,hogy nem jövök be neki?
2023. márc. 12. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bajod a hali köszönéssel?

Semmit nem jelent

2023. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt;


Semmit nem jelent hogy mivel köszön

2023. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a hali, legalább érdekled. Próbáld elhívni valahova találkozni, tudod hogy élőben az igazi.
2023. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!