Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindig ugyanazzal a szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanazzal a szöveggel írok rá a lányra!Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kb.2 hete elkezdtem beszélni egy lánnyal.A szokásos mondókával írtam rá,vagyis hogy szia ne haragudj a zavarásért,de nagyon szimpatikusnak tűnsz lenne-e kedved ismerkedni/beszélgetni.Aztán kis idő múlva vissza is írt,beszélgettünk elég sokat.Azóta is rendszeresen beszélünk(kb minden nap),de legtöbbször én írok rá azzal,hogy szia miujság vagy hogy vagy hogy aludtál?Ez szerintetek unalmas lehet számára,mert szerintem az.Hozzáteszem ő is ugyanígy szokott rám írni....Ti hogyan szoktatok a kapcsolat elején ráírni a lányra/fiúra?
2023. márc. 12. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mivel írsz rá valakire.


Ha bejössz neki, akkor egy szia mizura is vissza fog jelezni valamit, ha meg nem jössz be neki, akkor írhatsz neki bármit, nem lesz "siker". Bár, én szóba sem állnék olyan lánnyal, aki egy szia mizura vissza írna, mert elég sokat elmond ez róla. :D


A "szia ne haragudj a zavarásért,de nagyon szimpatikusnak tűnsz lenne-e kedved ismerkedni/beszélgetni"-vel semmi probléma. Lényegretörő, tudatod vele a szándékod.

2023. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es minden szavaddal egyetértek!
2023. márc. 12. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!