Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet ezzel az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ezzel az ürüggyel ráírni a lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés
9.-es a lány én pedig 10.-es vagyok és ezt írnám neki: Szia, nem tudnád esetleg megmondani hogy mennyibe kerül a gólyabálra a jegy?
2017. okt. 12. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Ezzel már egyből negelnéd magad, hogy "nem biztos, hogy telik rá".

Ennél még az is jobb, ha sakkozol, és dobsz neki 1 képet, hogy "szerinted hogyan tovább?" :D

2017. okt. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy a jegy ára helyett ha az időpontot kérdezném meg hogy mikor kezdődik?
2017. okt. 12. 06:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott a kérdés, hogy miért pont nála érdeklődsz, mikor van egy rakat ismerősöd akivel szoktál beszélni? Vagy talán nincs?

Btw max leírja röviden, tömören, és annyi, nem fog érdeklődést mutatni.

2017. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudj meg dolgokat a lányról - pl. fb profil sok mindent elárulhat - és kérdezd azokról a dolgokról, amik érdeklik.
2017. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyel egyenes. Csak szimplan irj ra egy sziaval. Nem kell semmi urugy es kifogas hajra
2017. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!