Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első randin már tudom hogy le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin már tudom hogy le e fog feküdni velem vagy nem. Mi értelme randizni…valami más megoldás ?

Figyelt kérdés

Már nincs kedvem elmenni…mert már az elején az első 2 percben látom a lányon mit akar.


Vagy egyáltalán nem is kellek neki (egy hangsúlyból le veszem) vagy érzem hogy 1 óra múlva kb haza is vihetem…utoljára is ez volt, nagyon közvetlen volt lány, pár pia után mondtam hogy jöjjön el hozzám…egyből anyámnak is be mutatkozott nálam is aludt egy szex volt és utána semmi…végeztünk, anyám meg kérdezte na mivan a baratnoddel..inkább el sem mondtam hogy amúgy ennyi.


Nem akarok többet randizni, semmi értelmét nem látom. Aki tényleg olyan hogy na jó lenne vele össze jönni tényleg az alapból el sem jön, mert egyszerűen nincs rá szüksége .


Ti meg szoktátok egyből írni a lánynak hogy mi legyen? Mert én már udvarolgatni sem akarok így…egyből mondjuk ha hozzám hívom? (Nem menne el feleslegesen annyi pénz sem)


2023. márc. 17. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"le fog-e..."


Ha neked csak a lefekvés számít, akkor semmi komolyra nem vágysz... Akkor persze, hogy nem érted a randikorszaknak a lényegét.


Kissé antiszociálisnak tűnik a hozzáállásod

2023. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A randi nem a szexről szól. Arról szól hogy jól érzed magad egy másik emberrel akihez vonzódsz. Erdeklődtök egymás irámt. Ennek lehet a vége a szex.



Ha csak szexet akarsz akkor úgy keress partnert.

2023. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismerted meg ezeket a lányokat?
2023. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hívd randinak és probléma megoldva

Inkább menjetek el valahová pl állatkert stb és közben fagyi

2023. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!