Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Le fogok valaha higgadni? Ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le fogok valaha higgadni? Ki lehet ezt nőni?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy van egy nagyon jó párkapcsolatom már együtt vagyunk több mint fél éve. Szeretem a srácot igazából elég jól passzolunk szinte mindenben. Jó a szex is viszont ezzel van egy nagy problémám. Nekem ő volt az első így sosem voltam senki mással. Az utóbbi 1-2 hónapban viszont megfordult a fejemben hogy milyen lenne ha nem csak vele lennék. Nem arról van szó hogy konkrétan más fiúkat kívánok igazából a kíváncsiság hajt. Érdekel milyen ha valaki rendesen ki tud nyalni (a barátom sajnos nem jó benne hiába próbáltam irányítani mi jó nekem, ráadásul nem is szereti csinálni) illetve az is milyen ha valakinek méretes a nemi szerve (nem mértem meg ugyan de a barátomé láthatóan nem egy óriás). Az a legrosszabb az egészben hogy kézzel szinte minden alkalommal kielégít, vonzódom is hozzá nagyon szóval kielégítő tud lenni a szex csak mégis ott a kíváncsiság. Mielőtt lehurrognátok nem csaltam meg és nem is fogom mert nagyon szeretem. Nem hiszem hogy találnék még egy olyan különleges embert mint ő. Nem is szoktam megnézni senki mást vagy ilyesmi. És eléggé bűntudatom is van amiatt hogy egy kicsi kíváncsiság is felmerült bennem. Nem akarok mást de ez mégis itt van a fejemben. Szóval hogyan tudnám elengedni az ilyen gondolatokat? Ez a kíváncsiság el fog múlni magától idővel? Adjatok valami tanácsot hogy mit tehetnék.

2023. márc. 23. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi! Ez a kiváncsiság szinte mindenkiben felmerűl! Legyen az lány vagy fiú.
2023. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Bennem sosem volt ilyen, bár nálam a szex másodlagos volt mindig is.
2023. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Előfordul ilyen, ne foglalkozz vele sokat.

Amit szeret, azt próbáljátok ki - a többi sajnos kimarad. Örülj neki, hogy ennyi mindenben jó.

2023. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig ez nem megy át abba, hogy konkrétan mást kívánsz, addig szerintem nem baj.

Egy picit fura példával élve: én imádok ejtőernyős videókat nézni és persze volt is olyan, hogy elgondolkodtam, hogy milyen lehet, de sosem próbálnám ki igazából.

2023. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Az orállal kapcsolatban csak a párod jöhet szóba. Nem hiszem el, egyébként, hogy nem lehet belejönni, az pedig, hogy nem is igazán akarja, fura.

(Btw, remélem akkor azt sem kedveli annyira amikor Te orálozol neki.)


Na, de! A nagy falloszos dolgot megtudod oldani. Mármint, ha az érzés érdekel, milyen a nagyobb bot, akkor egyszerű vegyél egyett és próbáld ki. Semmi gond nem lenne ezzel szerintem.


Visszatérve az orális kérdésre, szerintem edzen a jó ember vagy nem tudom... Én például imádtam csinálni minden barátnőmnek és élvezték is. És én is:D


Lehet valami ízzel van gondja, vagy mással. Ilyen esetben tudom ajánlani a különböző ízesített sikosítók használatat.(ha nem kell akkor is az íz miatt ugye) és így, akár aktus közben is lehet dobni akár egy kis 69-et, vagy csak kis pihenést és nyalhat is:D


Vagy ilyesmik na. Legyetek kreatívak.

2023. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Hát ez elég undorító. Nem szégyelled magad, hogy egy idegen oldalon kiteregeted a szexuális dolgaitokat? Másrészt meg ilyen alpári stílusban, és még a végére benyögöd, mi lenn mással. Hát komolyan mondom, nem vagy 100 as az biztos.
2023. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A kíváncsiság mindig ott lesz benned. De később 5-10 év múlva, ha még mindig együtt lesztek, kipróbálhatjátok hármasban, vagy swingerben, hogy milyen másokkal.
2023. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
Igen. Akaraterő kérdése az egész.
2023. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Az első mindig véget er :) egyébként ha mindig csak vanília fagyit eszel, honnan tudod hogy a citromos nem ízlik majd jobban?
2023. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Nagy farok érzése: szilikonos műbráner.
2023. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!