Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak? El fognak valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? El fognak valaha is múlni az érzéseim a bizonyos személy iránt, akiről lent szó van?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt szerelmes voltam egy srácba, nagyon szerelmes. Nem akart tőlem semmit ezért szép lassan sikerült elengedni. Sokat segített, hogy összejöttem egy fiúval, akivel azóta is egy párt alkotunk. Most azonban úgy érzem, hogy újból fellángoltak az érzések a srác iránt és így visszagondolva az elmúlt 5 évre mindig is máshogy viselkedtem a jelenlétében, mindig kicsit fura érzés volt meglátni őt. A barátommal nem kérdőjelezem meg a szerelmünket, azaz az elmúlt 5 év tökéletes volt. Most is szeretem nagyon, de akkor mi a f*szért nem tudom elfelejteni azt a srácot? Mostmár soha a k*rva életbe nem múlnak el iránta az érzéseim? Plot twist: a két fiú legjobb barátok :)))

2021. máj. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért jöttél össze a legjobb haverjával, mert akkor közelebb kerülsz a fiúhoz?

Szerintem addig nem fogod elfelejteni míg el nem mondod neki, (még ha van is párod) mit is érzel vagy éreztél valójában

Ha nem úgy reagál ahogy esetleg te szeretnéd akkor egy idő után biztos kiszeretsz vagy elfejeted őt

Lehet, hogy kínos lesz úgy, hogy a legjobb barátja a pasid..

2021. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyok. 1.5 éves kapcsolatban. A sráccal barátság extrákban voltunk, én beleszerettem, ő nem akart akkor még kapcsolatot, később sokszor megbánta. Ha szereted a párod, akkor egy idő után elmúlnak az érzések. Lehet, ha meglátod másképp nézel rá, de elmúlik.
2021. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joskagaming ***** válasza:
Szerintem tisztázd ezt mindkét fiuval, mert ha bizonytalan vagy az érzelmeidben az nagyon nem jó. Nem szeretném bővebben kifejteni, de sajnos ez lett a 8 hónapos kapcsolatom vége.
2021. máj. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem romák akkor mondd el, tisztázd velük, hogy mi a helyzet. Viszont, ha romák én nem tenném. Velük nem igazán lehet ilyet normális körülmények között megbeszélni. (Félre értés ne essék, nem vagyok fajgyűlölö, az én párom is roma. De ez az igazság!) Általában a magyar fiúkkal meglehet az ilyet beszélni és megértik.
2021. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy te szerelmes a barátodba, akkor nem éreznél aziránt a srác iránt semmit
2021. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy mi lett végül
2021. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!